Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok úgy barátnőt pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok úgy barátnőt pénz nélkül úgy hogy külsőbe jóval többet várok el mint amit nyújtani tudok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vonzó illetve állítólag csúnya vagyok de egy nagyon csinos vonzó nőre vágyok
2016. aug. 20. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyed van, mert a szép nőknek sokszor elég magas elvárásaik vannak.
2016. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem.
2016. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Invesztáj a kinézetedbe és akkor lehetnek elvárásaid. Egy rendezett fogsorú, rendezett hajú, jó alakú és igényesen sminkelő nő nem magától szép, tesz érte: diétázik, sportol, napi 30-40 percet tölt pluszban a fürdőben. Gyúrjál, legyél igényes a megjelenésedre és akkor talán. TALÁN.
2016. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

A szép nőknek nem magasak az elvárásaik, csak azt akarják amit ők is nyújtani tudnak. Ellenben a kérdezővel.

Lehet hogy találsz valakit, de mit tudsz te nyújtani?

2016. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy találsz valakit, de mit tudsz te nyújtani?


intelligens vagyok, empatikus kedves, szorgalmas, figyelmes, viszont belsőbe nem várom el azt amit nyújtani tudok. Így akkor kiegészítjük egymást én külsőbe várok el többet, de belsőbe lehet rosszabb

2016. aug. 21. 00:18
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg intelligens lennél nem tennél fel ilyen idióta kérdéseket...de legalább nem rinyálsz, mint az itteniek nagyrésze.


Hát nézd, ha te beéred egy szép, de buta lánnyal áldásom rád nem lennék a helyedben.

2016. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha a nők találnak ilyen belső tulajdonsággal jobb képű fickókat is, akkor miért választanának téged?
2016. aug. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek a belső tulajdonságok nem ritkák. Kevesen vannak kivételesen szépek, és kivételesen gazdagok. Sajnos egy kapcsolatban a legtöbben figyelmesek, segítőkészek, és igyekeznek pozitív élményekhez juttatni a társukat. Szóval ezekkel nem mész sokra. Érettségizz le újból, szerezz egy jó diplomát, egy jó állást, és a belső tulajdonságaid mellé pénzed is lesz. Pénzzel már könnyű felszedni csinos, de buta lányt.
2016. aug. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen középkorban.
2016. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő intelligens lehetsz, ha a csajod lehet bunkó, hűtlen, hisztis, ostoba pi.csa, csak néztem ki jól, te már boldog leszel.


Egy ostoba, felszínes divatpi.csa meg pont hogy kizárólag helyes és/vagy gazdag pasit keres, nem téged.


Egyébként tőlem aztán olyan csajt keresel, amilyet akarsz.

2016. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!