Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találhatok őszinte, érdekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok őszinte, érdekek nélküli kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A szüleimnek köszönhetően, mindenem megvan, amire csak egy ember vágyhat, remélem egyszer én is megadhatom mindezt majd a gyerekeimnek. Szerető család vagyunk, és anyagilag is jól állunk.

Az emberek egy része ezt rossz szemmel nézi, vagy pedig szembe mosolyog, ha a saját érdeke úgy kívánja.

Elég zárkózott is vagyok párkapcsolati szempontból, mert félek, hogy kihasználnának.

Én egy normális kapcsolatot szeretnék, valakivel, akiben megbízhatok, akivel kölcsönösen oda-vissza vagyunk egymástól.

Találhatok olyan párt, aki önmagamért szeret? 28/L



2016. máj. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatnál? Ismerkedj nyugodtan. A te korosztályodban sokkal több a normális férfi.
2016. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem talán úgy találhatsz ha nem haveri körben keresgélsz és nem lógsz ki semmivel a sorból ha valaki kérdezi azt mondod szegény vagy ha így is érdeklődik de hosszútávon(biztosan nem ismer ) akkor ő valóban csak magad miatt szeret .
2016. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az is problémát jelenthet,hogy a szüleid nem akárkit szánnának neked.Ha nem is tudatosan,de befolyásolják a párkapcsolataidat.

Talán jót tenne neked ha másik városban találnál párt és ezáltal egy kicsit elszakadnál tőlük.Ha neten próbálsz ismerkedni jó esélyed van rá,hogy nem helybéli lesz akit megismersz.

Különben kedves,aranyos lánynak tűnsz.:)

Milyen korú férfit szeretnél?

2016. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találni is fogsz, de csak ha férfit keresel.


A férfiak vagy téged akarnak, vagy szexet. A pénz csak a nagyon selejteket motiválja. Tartok tőle, hogy csak Te hiszed, hogy a pénzedre hajtanak, mert talán magadból indulsz ki.

Amúgy, szerintem is kedves csaj lehetsz, így meg mégkönnyebb dolgod van.

2016. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeresd meg magad, és akkor nem fogsz ilyen butaságot kérdezni. :) 28N
2016. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!