Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hogy egy 22 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy 22 éves lány még sose csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is 21 voltam az elsőnél.
2016. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is 22 voltam az elsőnél. Van aki elsőnek meg akarja ismerni a másikat és csak utána közelebb engedni.
2016. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2016. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik, ha annyira válogatós, hogy senki sem elég jó neki még egy csókhoz sem.
2016. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a külsőd miatt van, azon mindig lehet változtatni, sportolással (még akkor is ha nem vagy elhízva, sokkal egészségesebbnek fog hatni a külsőd heti 2-3 kardio edzés után), hozzád illő ruhák viselésével (ezzel meg tele az internet, hogy mi áll jól nagyon vékony, nagyon alacsony, nagyon kövér, nagyon magas, szemüveges, ilyen hajú, olyan szemű lányoknak).

A másik, lelki oldala pedig, amit másoknak is már javasoltam itt, találj kreatív elfoglaltságot, ami lehet akár művészet (zene, festés, rajz, írás, tánc, ...), politizálás , vagy akármi más. Ha boldog vagy, a szerelem is megtalál :)

2016. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is sokig ostromoltam egy lényt fiatal koromban, nem volt senkije és nagyon jól nézett ki. Egy helyen dolgoztunk, és 2-3 évig tartott,de a csókolózásig soha sem jutottunk el,a lány ma is egyedül él.
2016. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 osterban ***** válasza:
Szerintem ez a mai világban már nagyon fura. Én rögtön arra gondolok, hogy valami lelki probléma van a háttérben, nagyon erős gátlásosság, valami trauma, sérülés. Esetleg nagyon erős vallásos neveltetés. Kamaszkorban beindulnak a hormonok, és szerintem ilyenkor legalább a csókon átesnek az emberek. Én például 14 voltam (fiú) az első csóknál, a szüzességem meg 17 évesen vesztettem el, és emlékszem, már alig bírtam magammal. :) És mindkettő nagyon jó élmény volt. Szóval nekem furcsa, ha ezt az időszakot valaki úgy éli át, hogy még csak nem is csókolózott. Persze ettől semmivel sem kevesebb, és semmiről sem késett le, szóval ilyen szempontból nincs gond ezzel.
2016. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik, ha bűnronda, vagy valamilyen lelki defektusa van.
2016. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!