Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az az életkor, amin ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az életkor, amin ha az ember túljut, akkor már furcsa, hogy még soha nem volt senkije, nem csókolózott stb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek magánügye ez az egész, és nincs ilyen, hogy valaki "le van maradva", és hogy nem azért kell párt keresni, lefeküdni valakivel, hogy az ember elmondhassa magáról, hogy ez is meg volt neki stb. Fel vagyok készülve az ilyen válaszokra. Viszont azt álszent dolognak tartom, hogy a legtöbb ember mégis furcsán néz, amikor meghallja, hogy X ember 28 éves és még nem csókolózott lánnyal, pláne nem is szexelt.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy kb. melyik az a min. életkor, ami után elkezdesz furcsán nézni, ha megtudod, hogy valaki még nem létesített semmilyen szerelmi/szexuális viszonyt?



2016. júl. 21. 11:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Én sem vagyok egy nőcsábász, de aki 25 felett is még csókszűz, arra bevallom, hogy nagyon furcsán nézek.


Én is csak 22 évesen vesztettem el és már magamat sem érzem teljesen normálisnak.

2016. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Van aki már furcsán néz rád, ha 18 vagy és még nem csokolóztál.


Én nem nézek furcsán senkire emiatt, mivel tudom hogy van akit nem izgat hogy csokolózzon vagy szexeljen.

2016. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1. De miért kell közölni az ilyet másokkal?

2. Az sem normális, amikor a szűz felnőtt férfi örökké azon gyötrődik, hogy ez nem baj-e, meg elfogadható-e.

2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy gondolom, hogy a mai világban nincs már ilyen határ, mivel van aki csak a tanulmányai után képes a magánéletére is kicsit többet adni. Pl egy ismerősöm 35 évesen vágott bele az életbe, mert addig hajtotta magát, hogy stabil alapokon éljen. Persze ezt nem tartom normálisnak, de sajnos választani kell. Vagy gondolsz a jövődre, vagy pedig a mának élsz; tanulsz, vagy bulizol.
2016. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek emiatt furcsán senkire.


Ha meg valaki elkönyveli és bemeséli magának, hogy csúnya, nem kell senkinek, és nem is érdemel senkit, azon az emberen segíteni kéne. Nem szakemberre gondolok, hanem egy barátra, egy támaszra, aki kirángatja ebből, aki megmutatja neki, hogy ő is értékes, hisz egy jó barát segítsége lenne a legjobb kezdet. Csak az ilyen embereket önsajnáltató semmirekellőnek titulálják, amivel még lejjebb lökik, és persze segítség nulla. Ördögi kör...

2016. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én ilyen nő vagyok. Nem tartom furcsának se magamnál, se másoknál.
2016. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy vélem, hogy furcsa, furcsa, vagyis olyan hihetetlen, hogy egy férfi közel 30-hoz még senkivel sem került intim kapcsolatba. Csak azért furcsa, mert mindig mondják, hogy a férfiakat mennyire az ösztöneik hajtják, meg hogy úgysem bírják megállni, stb. Ilyen alapon furcsa és hihetetlen.


Egyébként pedig meg tudom érteni, és egyáltalán nem tartom bajnak, ha valaki még szűz huszon, harminc vagy akár negyven évesen is.

Mindenkinek mások az elvei és a lehetőségei, az életkörülményei. Sok összetevője lehet annak, hogy valaki még szűz.


És ha szűz, még mindig jobb, mintha azt se tudná már, hogy hány nője volt....



Magam is úgy gondolom, hogy ezt a tényt nem kell más orrára kötni. Még akár az első szerencsés társnak sem kell mondani, de persze szerintem ha ő megtudja, inkább csak örül ennek...


És hát nem is kéne folyton azon rágódni, hogy úristen, szűz vagyok, meg hogy vajon mégis meddig, és majd hogy és mint legyen ha mégis oda kerülök... de nyilván érthető, hogy ezt sem lehet teljesen kiküszöbölni...

2016. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy miért kell furcsán nézni arra az emberre, aki még huszonévesen is szűz. Sokan qrvára nem tudják elképzelni, hogy egy <170 magas borzasztó vékony nyikhaj vagy túlsúlyos srácnak, milyen pokoli nehéz intim viszont létesíteni egy számára minimális mértékben vonzó lánnyal. Mert egyébként mi értelme van a szexnek, ha azért imádkozol, hogy minél előbb szabadulj az ágyból? Ha pedig még csúnya is az illető pasi, akkor még egy olyan csajnál sincs esélye, akinek "feminin-pasi" fétise van. Az a sok átlagos magasságú, férfias testalkatú pasi könnyen beszél, aki nem utolsóként került sorra a génállomány "osztogatásánál". Aki egy minimális mértékben is ki tud lépni a saját maga kis komfortzónájából és belátja, hogy vannak akik nem születtek vonzónak, az az ember nem fog meglepődni azon, ha egy pasi 30 évesen is szűz.
2016. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

én már 23 éves koromban túljutottam ezen, azóta másfelé csoportosítom az energiáimat. Azzal nem jutok előre ha dugok vagy ha van egy bnőm, csak több megoldandó problémát és gondot okoz.


Senkire nem néznék ezért furán. Semmivel sem jobb ember az akit otthon egy hárem vár.


Amúgy meg ez mindenkinek a magánügye! Nem fognak furán nézni ha nem kötöd az orrukra. Úgy ahogy a bankkártyád pin kódját se árulod el senkinek, úgy ezt se kell.

2016. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó egyébként. :D Sőt, senkiről nincs szó, csak úgy általánosságban kérdezem.
2016. júl. 21. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!