Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lumia 532 kérdése:

Vekony szemuveges fiukent hogy tudnek becsajozni illetve milyen lanyoknal lehet eselyem?

Figyelt kérdés
az a baj hogy a lanyokbak eros hatarozott ferfi kell, en meg csak ferfias se vagyok, letezik egyaltalan nő a foldon akinek ilyen pasi kell? meg a lanyoknak az kell h biztonsagban erezzek magukat, hat mellettem biztos nem fogjak biztonsagban erezni magukat

2016. aug. 21. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Röviden, tömören: sehogy.
2016. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melegbár
2016. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Tudsz sportolni?

2. Hordhatsz kontaktlencsét? Esetleg a látásjavító szemműtéten gondolkodtál már? Nekem kb. 12 éves korom óta van szemüvegem, nem túl nagy dioptriával, de néhány éve javulni kezdett a látásom, mert sem a műtét sem a kontaktlencse nem opció, a szemüveget meg utálom, és elkezdtem tréningezni a szememet, ennek pedig van is hatása.

2016. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha erős nem is vagy határozott még lehetsz. A biztonság érzet is ezzel függ össze. Udvarolt már nekem 197cm magas 120 kilós pasas de egy nyámnyila papucs és anyuci pici fia volt.


Szemüveg: rengeteg nőnél előny egy jól megválasztott keret. Nálam is.


Vékonyság: vékony és vékony között is van különbség. Ha vastagabb vagy egy ropinál akkor van esélyed.

2016. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Határozatlan és nem férfias férfi egy nőnek sem kell. Beléjük van kódolva ez az igény. Én is ilyen "defektes" lányt keresek.
2016. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én Defektes csaj kategóriába esem :D

Nekem az ilyesmi kicsit sem számít... ha szeret olvasni filmezni és bírja az animéket az már fél siker ha jó fej érti a poént és őszinte, életem párja lesz :)

Ne úgy indítsd az ismerkedést hogy barátnőt keresel csak haverkodjatok minél többet vagytok együtt annál valószínűbb hogy kapcsolatlesz belőle ;)

2016. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!