Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecen vagy Budapest: Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecen vagy Budapest: Hol könnyebb becsajozni egy átlagos srácnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod hogy van kulonbseg?
2016. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy Budapesten több lány van többféle ízléssel, esetleg bátrabbak, jobban kezdeményeznek ők is.
2016. jún. 26. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Átlagos srác nem fog tudni becsajozni, se Budapesten, se Debrecenben, se Kongói Demokratikus Köztársaság összes településén, se az összes párhuzamos univerzumban, de még szimulálni sem tudják szuperszámítógépek azt az eshetőséget hogy egy átlagos srác megfogja egy lány kezét, és ha létezik isten aki felemeli a felemelhetetlen követ, az még az ő kezét is megköti hogy egy istenverte átlagos srácot összehozzon egy lánnyal!!!!!!!!
2016. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Night Clubban!
2016. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Mindenhol nagyon gonoszak a nők! Harcolni kéne ellenük, mert a nő az egy démoni teremtmény, nem e világi lények a nők! A nők nem akarnak átlagos férfit, mert igazságtalan minden nő! Ha a nők jószívűek lennének, akkor a szívük szakadna meg, s sírva mennének az átlagos és átlagon aluli férfiak házaiba, lakásaink ajtaján kopognának a nők, s ezt mondanák nekünk, pasiknak: Szerelmem, tudom, hogy van nálad jóképűbb pasi is ezen a világon, aki gazdag, s izmos, de nekem csak Te kellesz, mert az minden vágyam, hogy gyereket szüljek neked, s nem baj, hogy szegény vagy és munkanélküli, az se baj, ha otthonunk se lesz, mert követlek Téged mindenhová, akár egy aluljáróba is és lehet, hogy a gyerekeink is utca gyerekek lesznek, de nekem akkor sem kell gazdag, jóképű pasi, mert én a Te farkadat szeretném bekapni.


Ezt kéne, hogy mondják a nők, ha lenne bennük némi empátia és megértés, a 20 év feletti szűz férfiak iránt.

2016. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szűz és anyukájukkal élő, munkanélküli férfiakkal együtt kéne érezni!
2016. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
A nők ezt kéne, hogy mondják az átlagos és átlag alatti pasiknak: Szerelmem, add nekem a kicsi szíved, s engedd, hogy leszopjalak minden nap, reggel, délben és éjjel. Sosem hagynálak el Téged egy jóképűbb, gazdagabb, izmosabb, erősebb, okosabb pasiért sem, mert csak Te kellesz nekem. kitartok melletted betegségben, szegénységben, mindig hűséges leszek hozzád, sosem csallak meg, ha 10 évre börtönbe zárnak én nedves puncival várlak haza, s 10 évre lemondok a szexről, mert más pasi belém a farkát sose dughatja.
2016. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben, mert Budapesten ÁTLAGBAN magasabbak a nők elvárásai mint vidéken.


Ugyanolyan emberként minél kisebb településre mész (egy határig) ott annál könnyebb csajoznod, mert a nőknek is kisebb a választék ezért kisebbek az elvárások is

2016. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1945. Május 9., te megszállott feminista vagy?!
2016. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én antifeminista vagyok! Annyira vagyok megszállott feminista, amennyire Adolf Hitler elkötelezett kommunista volt. XD Én a nőkből csináltam viccet. Érdekes, hogy egyesek ezt félre értették.
2016. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!