Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok olyan 20 év feletti lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan 20 év feletti lány van, akinek nincs komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én utoljára 17 évesen voltam szerelmes, és most 20 év felett már félek, hogy többé már nem is leszek. Más is van így ezzel? Erőltetni se akarom a keresgélést társkeresőkön. Igazán szerelembe akarok esni.

2016. aug. 21. 13:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én még soha nem voltam szerelmes és valamiért kétlem, hogy ez még esélyes lenne...

21N

2016. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg.


Egyszer voltam szerelmes, az sem volt az a mindent elsöprő követlek a világ végére is szerelem. Nem tudom elképzelni, hogy valakit filmekbe illően szeressek.

2016. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel pont en is igy vagyok. Egyszer voltam szerelmes. A tobbi csak fellangolas volt.


Amugy az en ismeroseim/baratnoim kozott pont, hogy nem ez a gyakori. Ok viszonylag egesz hamar esnek szerelembe, alakitanak ki parkapcsolatokat.

2016. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Kb. olyan 10-20%-uk. Ők vagy nagyon válogatósak, vagy defektesek.
2016. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Annyi amennyi szingli pasi
2016. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
En is egyedül vagyok, de en nem is keresek,nekem nem kell párkapcsolat,nem is tusnék benne élni.
2016. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
#5 ez nem igaz, ugyanis pasiból több van mint nőből.
2016. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Kevesek, ők meg azért, mert inkább buliznak és kalandoznak, kefélnek össze-vissza. Tehát saját akaratukból. A többieknek szinte mind van, elhanyagolható 1-2% van csak, akik nem tartoznak a fenti két csoportba.
2016. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Én igen, de én defektes vagyok! :D Szerelmes még nem igazán voltam, egyszer egy "kicsit", az is plátói volt és pokoli vége lett. Szóval nem annyira erőltetném a dolgot mert félek a csalodastol. 24/L
2016. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen, sokan vannak és oltári nagy baromság, hogy csak 1-2 %-knak nincs. Ez nagyon nem így van. Ha csak a baráti társaságomból veszem a lányokat, minimum 7-8 az aki 20 feletti és nincs kapcsolata. És nem azért, mert kefelget jobbra-balra, nem is akar és egekben van az elvárás, hanem mert egyszerűen nem találnak olyan fiút. Egyetem dettó. Ott is sok a szingli lány, persze van aki azért, mert világi nagy r*ibanc, de vannak teljesen normálisak is közöttük.

Nekem sincs kapcsolatom, mert eddig 1-2 fiú kivételével mindegyik csak a testemet akarta használni... Nekem meg ilyen emberre nincs szükségem. Úgyhogy koránt sem igaz, hogy csak pár százalék az, akinek nincs és azoknak is csak azért, mert r*ibik vagy mert válogatósak.. Bőven közrejátszanak ebben a fiúk is, hogy ritka, mint a fehér holló, amelyik normális és hosszútávban gondolkozik, nem pedig csak egy két lábon járó puncit lát a lanyokban..

2016. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!