Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mennyire kiábrándító egy kissé antiszociális nő?

Figyelt kérdés

Egy olyan nő, aki teljesen hétköznapi életet él, egy ép lelki világgal. Van munkája, vannak barátai, érdeklődési körei, sportol, kimozdul otthonról, normálisan néz ki, tehát nem az a tipikus otthon ülő, négy fal között megbújó antiszociális.

Ami miatt mégsem szokványos, hogy nagyon nehéz a közelébe férkőzni, nehezen lehet vele kommunikálni, mert zárkózott, nehezen oldódik fel, elutasítónak tűnhet és tart az emberektől. Szinte mindent egyedül, önállóan csinál, mert ezt szokta meg.


Férfiak, ti találkoztatok már ilyen nővel? Mit tettetek/tennétek?

Elkönyvelnétek őt félénk, unalmas, mimóza léleknek és többet a közelébe sem mennétek, vagy érdeklődést váltana ki belőletek és nem adnátok fel? Fölényesek lennétek vele, hangsúlyoznátok neki, hogy a személyisége miatt ő az alárendelt?



2016. aug. 21. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem egyszerű,domináns pasira vágysz,irány az smpixie-re
2016. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert egy domináns pasinak ilyen nő kell?
2016. aug. 21. 16:22
 3/16 90-ben született F.. ***** válasza:

Ismerek ilyen nőt, nincs vele semmi probléma. Egy párkapcsolatban nem hiszek a főlé-alárendelésnek. Nem kerülnék PÁRkapcsolatba olyannal, aki nem tudna lenni a PÁRom, hanem valami "alárendelt szolga" lenne.


Az általam ismert nő is teljesen tökéletes partner lenne az életben.

2016. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne egy ilyen nővel,találkoztam is már ilyenekkel az idők során,viszont ilyenekkel csakis olyankor tudtam összejönni,ha ŐK KEZDEMÉNYEZTEK,és UDVAROLTAK NEKEM...Mivel nekem amúgysem volt szokásom sohase "nők után mászkálni"...Még olyanok után se,akik "társasági lények",nemhogy olyanok után,akik még maguk is távolságtartók,pont úgy,ahogyan én is az vagyok mindig...
2016. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem könyvelek el senkit, amíg nem ismerem. Mondjuk utána se, mert saját magamról tudom, hogy milyen szar, amikor senki nem is ismer igazán, mégis jobban akarjåk tudni, hogy ėpp mit ėrzel.
2016. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem antiszociális vagy, csak simán zárkózott, a kettő egyáltalán nem ugyanaz. Hihetetlen mennyien félreértik ezt a szót(csak megsúgom, hogy a valódi jelentése: pszichopata, szociopata).


A válasz a kérdésesre, engem kifejezetten érdeklenek az ilyen visszahúzódóbb nők, van bennük valami titokzatos, valami megfoghatatlanság, ami könnyen rabul ejt. Egyáltalán nem unalmasak, ezt a szót is sokan félreértik, és azokat könyvelik el tévesen unalmasnak ,akik keveset beszélnek, holott a leguntatóbb emberek pont azok, akiknek nyitott könyv az életük.

2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szergej55 ***** válasza:
Ez inkább aszociális vonás, ami sokkal kevésbé problémás, mintha tényleg antiszociális (személyiségzavar) lennél.
2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez így számomra ellentmondásos. Minek a bikákal bohóckodni, ha rühelled őket?
2016. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a zárkozottságot visszautasításnak és érdektelenségnek veszik ,és ezért nem is próbálkoznak tovább, mert minek,ha semmi pozitív reakció nincs.
2016. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a leírt specifikáció alapján azt se lehet mondani hogy szimpatikus, de azt se hogy nem. Ezek személyiség jegyek, amiből az, ha elutasítónak tűnik van akinek izgalmas mert kihívás, van aki számára felesleges munka egy olyan személy körül bohóckodni akit még nem is ismerek, nem is hagyja magát se megismerni se megszeretni, és maximum annyit lehet róla tudni hogy vannak e jó mellei vagy se.. :)
2016. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!