Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki valóban totálisan kiégjen lelkileg?

Figyelt kérdés

Most itt pl arra értem, hogy valakinek volt valakije, jól cserben hagyta és most nem akar egyszerűen újra csalódni.

Nem keres magának semmit és nem is lát szépet az életében.


Tehát nem teszi boldoggá az amiket csinál és nem is kíváncsi új emberekre, nem akar megismerni másokat.


Ez konkrétan már a teljes csőd?


Férfi vagyok, ha lehet egyáltalán annak nevezni, nincs senkim, igazából lényegében sokszor jól érzem magam a bőrömbe így is, néha meg de jó lenne ha lenne.

De aztán még is ott van, hogy nem akarom az újat...


(Egyébként a régit nem felejtettem el teljesen, de ettől függetlenül már nem foglalkozom vele úgy mint régen).



2016. aug. 19. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős... Én is így voltam/vagyok ezzel. Tudnék mesélni, de hosszú évek tapasztalata az, h előbb vagy utóbb úgyis jönni fog valaki, aki elég kitartó lesz hozzá, h felpiszkálja a kihaltnak tűnt érzelmeidet... Tapasztalat. Nekem legutóbb 4 évbe tellett, de akkor is jött... És tudom azt is, h ezután is jönni fog.


Egy jó tanács: mindig legyél nagyon résen, akárki is jön. Ne legyél elutasító, mert sosem lehet tudni kit sodor utadba a sors, de figyelj oda, olvass a jelekből!

2016. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pokolból is van visszaút. Tapasztalatból mondom. Majd az idő segít.
2016. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Például ha valakit a munkahelyein mindig megaláznak, kihasználnak, akkor eljuthat arra a pontra hogy soha többé nem fog elhelyezkedni. De ez nem feltétlenül jelenti élete rosszabbra fordulását. Mert nem csak hajléktalansághoz vezethet a munkanélküliség, hanem például önellátó tanyára költöznek és elmondásuk alapján és a látottakból is megállapíthatóan jobban érzik magukat mint a munkahelyeken.

De a párkapcsolatok terén nem mindig úgy van mint a munkahelyeknél. Például van egy ismerősöm aki mindig csalódott a lányokban. Ennek ellenére Belgiumba házasodott, egy cipőgyáros lányt vett el és évtizedek óta boldogan élnek. Persze elmondása alapján nem a lányokban csalódott hanem abban hogy idehaza mindig a munkahelyének kellett élnie és nem volt ideje a párjára.

2016. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom őszintén, igazán nem vágyom senkire. Az utolsó csajban nagyon nagyot csalódtam, mert túl könnyen feladott.

Ő már más pasikkal kavar, összefeküdt többel is, én meg...

Nem tudom, nekem a szex ennél többet jelent és jelentett.

2016. aug. 19. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A múlt nem életfogytos ítélet, hanem oktatófilm. A múlt hibáiból tudunk igazán tanulni, építkezni.
2016. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!