Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy eléggé vastag hangú nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eléggé vastag hangú nő is megtalálhatja a szerelmet? Vágyhat rá olyan akinek vastag a hangja és eléggé mogorva a stílusa?

Figyelt kérdés
Budapesten bementem az egyik trafikba és mondom úristen ,de jó nő ,de amikor kinyitotta a száját olyan vastag hangja volt,hogy az k'rva élet :D Mint ha egy férfi lett volna az. Igazi mogorva lány vastag hanggal :) Ilyet még nem láttam sehol sem tényleg az a pici csaj kb 50 kg ,de ki nem néztem volna belőle,hogy mogorva is és vastag a hangja akár egy férfinak. Na szóval hátráltatja az ilyen hölgyeket a vastag hang és mogorva stílus a párkapcsolatban a szerelem megtalálásában? Elég fura érzésem van ilyet még nem sz'ptam 20 évem alatt:)

2016. aug. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem hátrány...


23F

2016. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak iszonyat vékony hangja van...egyszer megkérdeztem, hogy ez születése óta ilyen? A válasz pedig az volt, hogy nem, ciszták volak a torkában, meg kellett műteni és ez lett az eredménye. Úgyhogy nem a szegény leányzó tehet erről, vagy veleszületett, vagy valamiért ilyen mély lett.
2016. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen a hangja ha jól néz ki.
2016. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez a csaj nem hajlandó 1 éjszakás kapcsolatokra menni ! Neki mindig is párkapcsolatai voltak ! Szóval akkor van rá esély neki is az igazit megtalálni ! Elsőnek azt hittem transzi ,de nem :) És bocsánat ,hogy erre gondoltam elsőnek :)
2016. aug. 23. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam eleve hátránnyal indulna. Tudod, hogy nem tehet róla, hisz csak a hangszálak feszességén múlik a dolog, de nekem a nőiesség egyik ismérve a vékony hang. Csobogó Patak. Így hívnám a feleségemet, ha indiánok lennénk. :-))
2016. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!