Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy rocker pasi megtalálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rocker pasi megtalálhatja élete szerelmét "normál" lányban, vagy csak hozzá hasonlónak lehet nála esélye?

Figyelt kérdés
Tetszik egy rocker fiu, de ugy érzem semmi esélyem hozzá férkőzni, hisz nekem semmi közöm sem a stílusához sem, a zenéjéhez sem (ő a vokálos, nem annyira ismert a zenekara). De tetszik, de ugy látom csak az ő fazonjában utazó lányok iránt érdeklődik. Tévednék, lehetne esélyem nála? AQmugy tökjó fej, nem beképzelt meg ilyesmi, látszik hogy azért csinálja amit csinál, mert szereti! És ez benne a legvonzóbb :)
2011. júl. 6. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet esélyed
2011. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szerelem útjába semmi sem állhaaaaaaaaaaaaatt !!!


Amúgy meg ha qrva jó csaj vagy de nem jössz be csak azért neki, mert nem vagy rokker... akkor az anyucikája p*csáját! :))))

2011. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van esélyed,nekem is volt rocker pasim (én inkább csajos vagyok)miután megismertem, egy hétre rá, össze is jöttünk. Hát hiba volt mert rákellet jönnöm hogy teljesen külön világ vagyunk...ezen felül jól kib.aszott velem párszor.


17/L

2011. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ugy gondoltam, hogy két teljesen különböző világ nem illik össze, nem lenne közös témánk sem.. Meg a zenészek amugy is kicsit "mások", élik a maguk kis világát, a gondolkodásmódjuk is más. Ezért is olyan vonzóak :)
2011. júl. 6. 21:32
 5/14 A kérdező kommentje:

21:31-es!

Pont erre gondoltam... én mindenesetre hosszabb távra szeretném a dolgot, lehet inkább hanyagolom az egészet! Mielőtt túlzottan beleszeretek, aztán csak roszabb lenne.

2011. júl. 6. 21:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint rocker+rockerlány működik hosszútávon csak. Köszi a válaszokat, megyek csokit zabálni! :) :((
2011. júl. 6. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem rocker. vagy is az volt. hosszú haj, állandó koncertekre járás. az elözö hosszú kapcsolatábóla csaj sem volt rocker. én meg a munkahelyen ismertm meg ingben és csini naciban ö lett a fönököm. akkor már 27 éves volt, és szabad idejében rocker, munkahelyen összefogott haj normál üzleties megjelenés.


de a zene iránti rajongása megmaradt. ugyan úgy rock zenét hallgat az autóba, otthon már csak elvétve. de néha elmegy koncertre stb...

2011. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha te is jó fej vagy akkor miért is ne? De! Készulj fel, hogy ha te ilyen diszkóbajárós rózsaszínke vagy akkor nem fogsz kelleni neki.

A rockerek is emberek, ha hajlandó vagy néha megnézni a koncertjét, elmenni néha egy-egy fesztiválra és max a gyonyoruségtol sikoltozol, ha AC/DC-t hallasz akkor van esélyed.

Sok sikert, nekem csak jó tapasztalatom van veluk, bár én szintén rockot hallgatok, de nem oltozom úgy.

2011. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A párom 16-18 évesen vad rocker volt...igaz én is szerettem azt a stilust, de en nem voltam az a "vad" soha...jelenleg orvosira jár és csak akkor hallgat rockot ha koncertre megyünk, mindenféle rocker beállitódását "kinőtte"...
2011. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21.31-es vagyok. Azért annyira ne temesd a dolgot...nekem nem jött vele össze a dolog,amit bánok mert nagyon tetszett,de sose voltunk egy hullámhosszon:(


Amúgy szerintem mindenféleképpen jó dolog,ha kicsit tájékozódsz a stílusáról. Sok "féle" rocker van,sőt lehet hogy a srác a metált szereti, és annak is végtelen sok ágazata van.

Nekem mindig a rocker pasik voltak a zsánereim,és én úgy csináltam ha valami együtteses pólóba volt,otthon a neten mindig bepötyögtem a banda nevét és kicsit belehallgattam a bandákba,esetleg olyanba akik hasonló zenét játszanak.Persze aztán nem kell előadni hogy "jajj én is megőrülök ezért a csapatért" de sose árt egy kicsit tájékozódni:)

2011. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!