Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a vonzás törvénye működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vonzás törvénye működik akkor hogy nincs még mindég barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokak szerint nagyon gáz vagyok, de nem az a gond szerintem, hanem még csóró is vagyok pluszban. Kinézettre olyan átlag allattinak mondanám magamat és alacsony is vagyok 167cm. 22/F

2016. aug. 25. 18:50
1 2 3 4
 1/32 Megmondó Ember ***** válasza:
56%
Most a negatívumokat sorolod (vagy nem mind negatívum, de láthatóan te annak tartod őket) és azt várod, hogy pozitív dolgok történjenek? Szerintem kicsit furcsán használod a vonzás törvényét, mert így a negatív dolgokat fogod vonzani.
2016. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Azt vonzod be, amire koncentrálsz, teljesen logikus. Te a rosszra koncentrálsz, akkor ne várj pozitív változást.
2016. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezek alapján a vonzás törvénye nem működik.
2016. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
a vonzás törvénye kitaláció
2016. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
A vonzás törvénye nem működik. Elkeseredett és fantáziavilágban élő emberek találták ki, akik alapvető összefüggéseket sem képesek felfogni.
2016. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szerintem túl fontos lett a külső manapság. Régen még egy egy csúnyább srác is talált párt magának, ma viszont szinte lehetetlenség, főleg ha még szegény is. Én mint írtam is, átlag alattinak tartom magam külsőre. Egy kép, hogy lássátok milyen is vagyok: [link]
2016. aug. 25. 19:09
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Jaa.. Hogy troll kérdés.
2016. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

Hogy jön ide a vonzás törvénye?

Negatív állapottérből is lehet ám teremteni, és ahogy olvasom, amit írtál - te éppen ezt teszed.

2016. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Állapottér, anyám! A sok ostoba mindent beszop, a megfelelő emberek meg milkákat szakítanak belőle. nincs vonzás törvénye, ha lenne akkor életem szerelmével lennék és boldog gyerekkorom lett vilna!!!
2016. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
A reklám miatt elnevezték vonzás törvényének, de valójában egy tök logikus dologról van szó, amiben nincs semmi mágia. Csak figyeld meg azokat az embereket, akik sorozatosan nem találnak munkát, egy idő után az ismerősi körük is tele lesz álláskeresőkkel, és ha nem figyelnek oda tudatosan, nagyon könnyen beszippantja az embert egy ilyen negatív hangulatú közeg, panaszkodni fog, észre sem fogja venni a lehetőségeit, ha valaki segíteni akar, nem fog bízni, így inkább meg sem próbálja, és mindenki szemét, gerinctelen meg talpnyaló lesz a szemében, akinek jól megy.
2016. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!