Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon ha állítólag nem írnak vissza a nők akkor kikkel leveleznek? Tényleg szinte az összes nő a férfiak ugyanazon kis rétegének válaszolnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Csak velük leveleznek.
2016. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Persze, és türelmesen kivárják azt 2-3 órát, amíg mindenkinek válaszolnak és ők is sorrakerülnek. ;)
2016. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A tarskereso oldalakon alig vannak nok. Altalaban addig keresnek mig nem iratkozol fel es fizetsz. Utana mintha elvagtak volna. Az ashleymadison nevezeto csalo tarskereso oldalt feltortek es a neveket kitettek kozszemlere. Az egyik aldozat elhitte ugyanis, de mikor rajott, hat minden tudasat belefektette a feltoresbe. Oriasi botrany, perelik oket mindenhonnan, nehany ongyilkossag stb.

Szoval felejtsd el! Szerintem :)

2016. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Én kép nélkül regisztráltam,csak egy ismertető szöveget írtam magamról és a szokásos paramétereket,mégis rám talált a nő akiről mindig álmodtam.Ő írt rám,ő kért randit,időm sem volt átvenni a kezdeményezést.

Azóta együtt vagyunk és imádjuk egymást.

2016. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem annak a maréknyi férfinak válaszolnak, akiknek nem kéne. Akik boldog-boldogtalannak elküldik ugyanazt a sablon üzenetet, és akik általában a leggyorsabbak voltak, mert egy nőt sem hagynak ki a sorból.

Ez az egyik fő ok, ami miatt nem működnek a társkereső oldalak. Vannak ilyen hiénák, akik mindenkit megelőznek, és akik utánuk jönnének, már választ sem fognak kapni, mert épp elég volt a hiénáknak válaszolni előtte.

2016. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Még sosem láttam panaszkodni jóképű pasast arról, hogy százával zaklatnák őket a nők valamelyik társkeresőn, mint ahogyan a való életben sem látom panaszkodni azokat a nőcsábász férfitársaimat, akik tapló, aljas módon képesek kihasználni a nőket.
2016. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem a nocsabasz ferfiak hasznaljak ki aljas, taplo modon a noket, hanem forditva. :)

Tudod mi munka az kielegiteni negy baratnot egyszerre? Na es persze penz. Ilyenkor a ferfi az aldozat, aki probalja embertarsai szamara jobba tenni az eletet! En nem ertem miert nem latja ezt senki. Azt sem veszik eszre az emberek, hogy valojaban nem a villanyego bocsat ki fenyt, hanem inkabb "felszivja" a sotetseget. Pedig egyertelmu bizonyitek van ra. Mikor azt mondjak egy egore, hogy "kieget", akkor az egy megfeketedik egy kicsit. Nyilvan azert mert megtelt sotetseggel!

Vajon ez az oldal miert nem fekete? :)

2016. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy részük kamuképes férfi, ők csak trollkodnak.

Egy másik részük igazából nem keres társat, csak az egócskáját növeli ha látja, mennyien megreszelnék.

A maradék pedig többnyire azokkal, akik jóképűek és/vagy gazdagok.

A lottó-ötösnek nagyobb a valószínűsége, minthogy normális nőt találsz társkeresőn. Ahogy mondani szokták: ez húspiac.

A fizetősöket meg kerüld el, átverés.

2016. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Kommentár nélkül szeretném közölni ezt a képet. Szerintem többet elmond, mintha választ írnék. Profilképpel vagyok fenn, néha írok (normális) leveleket is.


[link]

2016. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Na jó.

Én két regisztrációt csináltam, egyiken én voltam, másikon egy full jóképű, gazdag pali.

Nekem 10-ből visszaírt egy nő, a másiknak meg 10-ből 10, plusz magától rám írt még vagy 5.

Kb 3-4 levél után már telefonszámot adtak a jóképűnek.

Ennyi.

2016. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!