Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az, hogy társkereső oldalakon...

Az, hogy társkereső oldalakon kitöltetlen adatlappal, kép nélkül is (állítólag) rengeteg levelet kapnak a nők, nem inkább a férfiakról árulkodik?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég nagy igénytelenségre vall a részükről, hogy igazából mindegy, csak nő legyen.
2014. nov. 8. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfi félelmetesen rosszul, már-már pofátlanul használja a társkeresőt. Beírják hogy 20-25 éves nő, azt akit kidob a rendszer, annak válogatás nélkül megy a "szia van kedved ismerkedni?"
2014. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, arról árulkodik, persze mindjárt jönnek a "normális fiúk" akik megmagyarázzák, hogy a kétségbeesés miatt van...
2014. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A franc tudja, hogy mi az igazság.

Fent vagyok, voltam egy pár ilyen oldalon, amit úgy éreztem, hogy meg kell adjak magamról azt megadtam képpel együtt természetesen.

Ne minden nőnek írtam, mert miért is tenném, hisz nem mindegyik tetszik.

Akiknek írtam azok 80%-a még csak nem is válaszol.

Az üzenetet, levelet meg sem nézi.

Alapból nem nézik szerintem az üzeneteket, ezzel csak az a baj, hogy lehet átsiklanak egy olyan valaki üzenetén is akit esetleg keresnének vagy pont ő lenne az igazi.

Ilyen szempontból a férfiak egymás alatt vágják a fát és saját maguk miatt van ez, hogy így viselkednek a nők ezeken az oldalakon.

Véleményem szerint írhatsz akármit, kitöltheted akármilyen dolgokkal az adatlapot itt csak és csakis a képet nézi a nők.

Erről már több helyen hallottam és olvastam.

Jó, nyilván megnézem a nők a képeit, de emellett a többit is. Aki nem tölti ki az adatlapját azt eleve nem is tekintem potenciális társkeresőnek.

2014. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!