Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a nők hirtelen rám néznek, összenézünk, akkor ledermednek nagyra nyitott szemekkel pár másodpercre (utána ha úgy van jól elbeszélgetünk)?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul. Azt kell tudni rólam, hogy a munkám, sport miatt nagyon nagy az önbizalmam, jó a kiállásom, magabiztos vagyok. Viszont jóképűnek nem mondanám magam, vagyis inkább fogalmam sincs hogy az vagyok-e. Régi középiskolás képeimen senki nem ismer rám, akkoriban viszont kifejezetten rondának számítottam, nem volt barátnőm egyáltalán. Alig 50 kiló satnya voltam, hozzám nem illő hajjal, stb. Gyakran csúfoltak a csajok. Most 90kg vagyok, izmos, elegáns öltözködéssel. Mióta megváltoztam (középiskola végén kezdtem el tenni érte) 3 komoly barátnőm volt, csak komolyat kerestem mindig. Azok is inkább csak úgy kialakultak vagy ők tettek többet a dologért. Mindig a kedvességet nézem, a kisugárzást. A barátnőim mind odavoltak értem (ezt betudtam annak hogy szeretjük egymást)

Mivel sikeres vagyok, túlléptem azon hogy féljek a nőktől, lazán, macsó férfiként lépek fel elöttük (ezt ők mondják, nem én találtam ki, nem játszok rá, egyszerűen így viselkedek megjátszás nélkül) viszont azt a bizonyos lépést hogy kapcsolat legyen nem tudom megtenni ahogy kell. Nem tudom, hogy bejövök-e nekik külsőleg vagy csak szimpatikus vagyok.

Szerintem a régi kudarcok miatt alakult ki, hogy nem nézem valami földöntúli érinthetetlen lényeknek a nőket és simán kapcsolatba kerülök, beszélgetek a legszebbekkel is amit sokan nem mernek. Úgy érzem nincs tétje a dolognak, nincs mit vesztenem.


Leírok egy sokszor előforduló szituációt példával:

Kivittem egy barátom munkahelyéhez a kutyámat (átadtam hogy néhány napig vigyázzon rá). Ő fogta a kutyát, én ott álltam közvetlenül velük, amikor jött egy tényleg gyönyörű munkatársnője. Rögtön lecsapott a kutyára, leguggolt hozzá, simogatta. Közben a haver mondta neki, hogy nem az ő kutyája hanem az "övé" és mutatott rám. A csaj hirtelen felnézett rám, nagyra nyitott szemekkel, félig nyitott szájjal és csak így nézett másodpercekig. Mint aki meglepődött vagy nem tudom. Utána felkelt, kicsit zavarodott volt, bemutatkoztam neki, néhány percig beszélgettünk a kutyatartásról, aztán rohant a buszra. A barátom szerint bejöttem neki, bennem viszont van egy olyan érzés, hogy az lehet hogy ijedtség volt annyira ronda vagyok még mindig és meglepődött a csúnyaságomon ahogy rámnézett. Tényleg magabiztos vagyok, ezek a gondolatok egyáltalán nem látszanak rajtam, nem hatnak ki a viselkedésemre!

Szóval ilyen esetek gyakran előfordulnak, sokszor bámulnak meg így nők, akiket utána előfordul hogy megszólítok és jól elbeszélgetünk. Szoktam telefonszámokat is kapni, de nem tudom hogy ez barátságként szól vagy kapcsolatra.


Fontos, hogy egész életemben a saját anyám is csúnyának mondott (soha nem szidott, csak ő nagyon tárgyilagos -ő ezt őszinteségnek mondja-) és ezért gyakran mondta, hogy nem vagyok szép, nem vagyok a nők álma, nem fognak sorba állni értem a csajok, örülhetek ha találok valakit, stb. Innen jön a problémám.



2016. aug. 26. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy te alvajáró vagy vagy mi? :D

Leírod, hogy kvázi oda vannak érted a nők és ezek után értetlenkedsz?

2016. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam nagyon megnézni, aki emlékeztet valakire, akit ismerek, esetleg ha csak utazás közben látok ilyen embert, az is felmerül, hogy vajon az ismerősöm-e, akit mondjuk már rég láttam, vagy csak más, aki nagyon hasonlít rá.
2016. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondjuk.
2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt szoktam így megnézni, aki tetszik nekem. És itt nincs szó arról, h mennyire helyes vagy nem. A kisugárzásról, mert van úgy mis, hogy már messziről meglátom az illetőt, de annyira még nem tudom eldönteni, hogy helyes-e vagy sem (már csak azért sem, mert szemüveges vagyok), és ilyenkor több ideig kell néznem, míg teljesen kirajzolódik minden. Kvázi arról van szó, hogy első randira elmennék vele. Szóval ilyen első blikkre megtetszős, és aztán végigmérős, h "hát jah... nem tévedtem" a dolog.
2016. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nők azoktól, akiket rondának tartanak, próbálnak kicsit messzebb állni, nagyon kerülik a szemkontaktust, és ha véletlen mégis megtörténik, akkor határozottan látszik, hogy mi van. Próbálják kerülni a beszélgetést is. Valószínűleg te elég jól nézel ki, ennyi.
2016. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sárm
2016. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha farokproblémáid vannak, ne a külsődre fogd!
2016. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!