Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összeillenék ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillenék ezzel a lánnyal? Mi bajuk lehet a bunkó nem mosolygó állandó telefonnyomogatós embereknek? Depisek?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves lány nagyon megtetszett az egyik trafikban Budapesten és iszony bunkó nem mosolyog rendes mogorva pofija van:) . Amikor bemegyek köszön,hogy szia utána kiszolgál akkor visszaül telefont nyomkodni . Mondom F'szom . Mindig ezt csinálja mindig !!!!!!! Hogy jöjjek össze egy ilyen lánnyal . Én 20 éves fiú vagyok életvidám szeretek bulizni csajozni inni k'rvára utálom egész nap a telefonomat nyomkodni ,de nem csak akkor nyomogatja a telót mikor dolgozik akkor is mikor a parkban van. Tiszta vicc ilyen bunkó mogorva lánnyal még életemben nem találkoztam ,de valami bizony megfogott benne. Lehet egy ilyen csajnál esélyem ? Mit akar ez az élettől ? Kicsit ideges vagyok mert nem tudok vele előre jutni. Külseje nem az a szőke plasztika csak átlag csaj és nem értem mi van ezzel a nővel ? :D Összeillek az ilyen lánnyal egyáltalán ? Szóval én az az életvidám srác vagyok szeretek mosolyogni ,de őt még életemben nem láttam mosolyogni pedig egy eladó egy műmosolyt dobhatna néha a vevőnek szóval az eszem megáll ezen a nőn :D

2016. aug. 26. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet.. hogy a Barátjának írogat! De minden trollkodás nélkül.. :D
2016. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem ez kizárt :) Tudod miért ? Mert nincsen neki a munkatársától tudom :D Nyomozok sajnos vagy nem sajnos
2016. aug. 26. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el egy randira és deríted ki, hogy összeillenétek-e?
2016. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi... én is trafikoslány vagyok, és az az igazság, hogy ha nem mosolygok (tudom, sokak szerint ez már kimeríti a bunkóság fogalmát) "látványosan" telefont nyomkodok, stb., annak oka van, teljesen tudatosan, direkt csinálom. Mégpedig azért, mert látom, hogy tetszem neki, és ha csak egy minimális félmosoly megjelenne az arcomon, már félreértené, és bepróbálkozna. Oké, sokan enélkül is megteszik, de érted, ezzel azért csökkentem a dolog esélyét. Hidd el, nekem se jó érzés az aznapi 21. bepróbálkozó pasit visszautasítani (némelyiknek meg még magyarázkodni az okokról és miértekről, mert nem fogadja el), pontosan ezért próbálom már alapból, non-verbálisan is elintézni, úgymond jelezni a dolgot. És hidd el, tényleg sokszor bejön, és akkor elkerültem a további kellemetlenségeket mindkettőnk részéről. És nem, nem vagyok se világszépe, se beképzelt p.csa, aki azt hiszi, h mindenki őt akarja... ezen a 20 pasin kívül a maradék 400 emberrel - akik közül min. 200 férfi - kedves vagyok, és mosolygok, és eldumálgatok azzal, aki igényli. De ezen a kis százalékon nagyon látszik, hogy akar valamit, egyszerűen a nézésük, a gesztusaik, a "vicces" próbálkozásaik... nevezz beképzeltnek, de ezt nem lehet félreérteni, sugárzik és kész.

Szóval a lényeg, hogy szerintem elég egyértelmű, hogy nem akar Tőled semmit, de ha nagyon kattogsz rajta, és szeretnéd "lezárni", akkor hívd el randira, kérd el a számát... stb., szóval add meg a lehetőséget az egyértelmű, világos visszautasításra, hogy ne kattogj feleslegesen tovább a dolgon, és más csajok után tudj nézni.

2016. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, eszembe jutott még valami: ha a munkatársától tudod, h egyedülálló, akkor valszeg ő a munkatársától tudja, h érdekled. Csak az előbb leírtakat alátámasztva: ha meg még tudom is, h akar valamit, akkor azért nem leszek vele kedves, hátha "megutál", és akkor nincs gond.
2016. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A te eseted szerintem k'rvára más mivel ha anyám megy be akkor is ilyen és a telefonját is nyomkodja szerinted anyám akarna valamit tőle ???? NEM NEM NEM !!!!!! Ez teljesen más kategória hidd el mint a tiéd ! Remélem reagálsz rá valamit ha tudsz !
2016. aug. 26. 19:49
 7/9 anonim válasza:
Neked mi bajod van? Segíteni próbált csak... :/
2016. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tök fura csajnak tartom akit nem tudok hová tenni ! A munkatársa is állandóan panaszkodik,hogy lusta leányzó tényleg ilyen mogorva bunkó még vele is és a telót nyomja rendesen egész nap. Hidd el ha csak dugni kéne akkor felszedtem volna mást. Nem is hiszem el,hogy kezdek belezúgni ! Szerintem ez a lány nem olyan mint te ,hogy direkt csinálod ezt az egészet ! Amúgy anyám legjobb barátnője a munkatársa Pesten szóval ő mindent tud,de a csaj nem tudja ki az anyám !
2016. aug. 26. 20:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem bántásnak mondtam hékás ! Hanem nem egyezik a kettő történet !
2016. aug. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!