Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik velem a srác, ha folyton csesztetem?

Figyelt kérdés

Nincs köztünk semmi, bár egy csók volt még régebben, de azóta csak ilyen haverságféle van közöttünk, és kb. 3-4 naponta beszélünk azóta is.


De a fura az, hogy én elég drámázós fajta vagyok, mármint, ha nekem valami nem tetszik, én azt mindig megmondom, és neki is, mert vannak dolgok, amik nagyon zavarnak benne. És nem igazán értem, hogy őt ez hogy nem zavarja. Valamiért úgy érzem, hogy nem tud elszakadni tőlem, pedig nem akar semmit. (Lehet, hogy szexet akarna, de mással ismerkedek most, és tudja is.) Bár végül is engem is idegesít, mégis foglalkozok vele...


Valaki érti ezt?


2016. aug. 27. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipik szard le és rád ragad. Ha téged is idegesít és foglalkozol vele, akkor téged is érdekel a srác. Még ha nem is úgy gondolod.
2016. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan szívbajos, hogy apróságokon felkapja a vizet, lehet, hogy a srácot tényleg nem zavarja a drámázásod, lehet őt ez nem érdekli.
2016. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!