Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan ember, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki nem érdemli meg a boldogságot?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ilyen vagyok, csak nem tudom, hogy túlreagálom-e a sikertelenségem, vagy tényleg léteznek ilyen emberek és arra vannak kárhoztatva, hogy egyedül éljék le az életük és örökké boldogtalanok legyenek, akár társsal, akár egyedül. Kudarcok sorozata az életem, bármit próbálok, de a kapcsolatépítésben különösen balszerencsés vagyok. 24/F
2016. aug. 27. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Létezik bizony, én is ilyen vagyok. Egyszerűen az élet nem akarta sosem,hogy barátnőm legyen...

A miértjét fejtegetni végtelen ideig lehetne,de ez van.

25/F

2016. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is. Ez van.
2016. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Párkapcsolat nélkül is lehet ám boldognak lenni. Csak kezdjetek valamit az életetekkel. Amíg nem voltam kapcsolatban (életem első 20 éve), én is tudtam egyedül boldog lenni...
2016. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem létezik.
2016. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
persze, amint nem másban látják az életük értelmét..
2016. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Akik nem érdemlik meg a boldogságot, azoknak szokott a legtöbb jutni.
2016. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Szerintem létezik olyan ember aki nem érdemelné meg a boldogságot, vannak végtelenül kegyetlen, rosszindulatú, sötét emberek a világon!


Az, hogy ilyen rossz passzban vagy, az sok tényező összejátszása lehet, de nem azt jelenti, hogy érdemtelen vagy a boldogságra. A boldogság sosem csak úgy jön, sokszor meg kell dolgozni érte, hogy aztán élvezhessük. Amikor csak úgy kapjuk, akkor van az, hogy észre sem vesszük vagy nem tudjuk értékelni.

2016. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ezen már én is gondolkodtam.. ! :D


L.

2016. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És, mire jutottál?


A többieknek: egyedül sem tudok boldog lenni, hiába keresek hobbit, elfoglaltságot. Nem lelek örömet semmiben.

2016. aug. 27. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Én.

De már megszoktam.

2016. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!