Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az is boldogságot okoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is boldogságot okoz, ha veszekedhet az ember a szerelmével?

Figyelt kérdés

Mert sok embert ismerek, aki azt mondja, hogy szereti a párját, közbe minden nap veszekszenek, meg leordítják egymás fejét,


Akkor is boldog az illető, ha veszekedhet a szerelmével?


2011. okt. 31. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Maga a veszekedés nem valószínű... na de békülős szex!!! :P
2011. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiadják a feszültséget és a stresszt, így boldogabbak utána. Elvégre ez is egyfajta problémamegoldás és kommunikáció.
2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudod mennyi igazság lehet ebben a mondatban... :)
2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy boldog ha állandóan idegeskedik és a másik idegesíti. Akik így folytatnak kapcsolatot, egyszerűen hülyék.
2011. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a f@szt boldogság,inkább szakító ok.

ki nem állhatom a veszekedős csajokat és a békülő szex híve sem vagyok,mert engem mélyen kiábrándít egy felesleges veszekedés,piszkálódás.

viszont ha mindkét fél benne van ebben a játszmában,akkor jó el vannak az tény.

én is ismerek olyat,akik havonta szétverik a berendezést,meg dobálják a tányérokat,poharakat és jól elvannak.

2011. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Állandó veszekedés mellett nem lehet boldognak lenni, de néha néha jó összedurranni.

Rengeteg érzelem van egy nagy vitában/veszekedésben.

2011. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én spec gyűlölök veszekedni. Nem csak a párommal, de bárkivel.

Mindig az jut eszembe, hogyha összeveszek valakivel, felszívódik, és sosem látom többé. Szóval ha véletlenül veszekedésre kerülne a sor, utána olyan gyomorgörcsöm van, hogy elvesztem a kedvelt embert egy hülyeség miatt, hogy engem nem nagyon tesz boldoggá a dolog...

20L

2011. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha éppen olyan időszakunk van hogy nem tudunk fogllkozi annyit egymással, munka stb. vagy csak úgy jön ki a lépés, akkor egy jó balhé összehozza az embert. És ez boldogság. A napi veszekedés már tuti nem jó. Hacsak nem olyan műbalhé amit senki nem vesz komolyan. Ha sértődéssel végződik az mérgező.
2011. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kendrazoltan ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne keverjük össze a VESZEKEDÉS-t a VITATKOZÁS-sal, mert óriási a különbség. A vita az 2 ember nyugodt hangvételű eszmecseréje ellenkező véleményekről, míg a veszekedés az 2 ember kontrollálatlan érzelemkinyilvánítása, gyakran olyan dolgokból kifolyólag, amihez annak a félnek, akin lecsapatod a feszültséged, semmi köze. A vita nagyon jó dolog, mert megismered általa a másikat, megismered, hogyan látja a dolgokat és hogy milyen módon közelíti meg az esetleges problémákat. A veszekedés nem árt nagyritkán, de kizárólag azzal, aki az ott levezetett feszültséged 100%-ának okozója. Ha csak 1%-ot kap olyanért, ami nem őt illeti, azt meg fogja érezni, és minden ilyen alkalom egy-egy apró kis tüske, amit ha hagytok összegyűlni, akkor egy idő után bajok lesznek...
2011. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szükségük van a folyamatos stresszre.
2011. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!