Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szabadidős programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szabadidős programokat tudnátok javasolni egyedül levő nagykorú pasinak?

Figyelt kérdés

Nincsenek a közelemben olyan barátok, akik rá is érnének. Én általában nyitott vagyok, érdeklődöm minden iránt, de nem szeretem ráerőltetni magam másokra.


Mások amikor egyedül mennek el a városba vagy valamilyen eseményre, általában találnak maguknak barátokat vagy csak én vagyok ilyen szélsőséges eset?


2016. aug. 31. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Biciklizés, séta.
2016. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy haverom van, vele megyek ide-oda, de ha nem lenne én is egyedül lennék. Az a baj, hogy egyedül nem igazán jó menni sehova, legalábbis én így érzem. Míg egyedül voltam, jártam úszni, sétálni az erdőbe, beültem egy cukrászdába, tévézek, netezek. Viszont családi házunk van, ott foglaltam el magam, a ház körül mindig van mit tenni.

Vagy ismerkedj új emberekkel. Menj el olyan csoportba, ahol hasonló az érdeklődés, tudsz ismerkedni.

2016. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél kutyát. Nekem segített.

Sosem találtam/találok olyan embereket, akikkel hasonló az érdeklődési körünk, ha mégis, többnyire a személyiségünk nem passzol. Van 2 közepes termetű kutyám. Sokat járunk úszni és sétálni.

Mindenre nem gyógyír, mert ugye nem engedik be őket mindenhova és eseményekre sem valók sokszor. De enyhít kicsit a dolgon.

Minap pl a Margit-szigeten sétáltunk, épp ment le a nap és megakadt a szemem a Dunán. Nagyon szép volt, de el is szomorodtam, mert nincs senki aki értékeli velem, akkor, ott. A kutyákat jobban érdekelte a sündisznó a bokorban.

2016. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biciklizés bármelyik kategóriája, séta, túrázás, télen síelés, falmászás, úszás, paintball (van olyan hogy becsatlakozhatsz egy meglévő csapatba, beszélj a pálya tulajjal), kirándulás Magyarország nevezetességeihez, motorozás, hirtelen ezek jutnak eszembe.


Olyan nem hiszem hogy gyakori mikor elmész valahova városba szórakozni és majd ott barátokra lelsz. Sokak nem nyitottak ilyesmire meglévő baráti körbe idegeneket beengedni, ilyesfajta belépés nem gyakori.

2016. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.hszó: vegyél egy kutyát... Azért az nem így van.

Kérdező: Ha hajlamos vagy a kutyatartásra, akkor valóban vegyél egyet vagy vigyél haza egyet menhelyről. Kutyasétáltatás címen pedig - szerintem - rengeteg lehetőség van ismerkedni. De a kutya társ is legyen, ne csak eszköz!

2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!