Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, szeretnék ismerkedni, ám kiderült hogy nem vagyok bulizós- alkohol iszogatós fazon. Hogy kezdjem el azt, ami kimaradt?

Figyelt kérdés
Csak, mert már igazán kellen egy "női" társ mellém.

2016. aug. 31. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"ám kiderült"?

Eddig nem ismerted magad? :D

2016. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, az a legnagyobb bajom hogy nem ismerek sok csajt, és igazából bulizni se tudok, pláne ha fogyasztottam már alkoholt :D
2016. aug. 31. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, h. introvertált vagy, és nem extrovertált.

ez esetben nem kéne a bulizást erőltetni, mert az nem a te tereped, és nem is tudnál felszabadult lenni, csak alkohollal, azt meg nem javaslom, mert beállítva hülyeségeket is csinálhatsz, és baj, ha pia kell ahhoz, hogy kezdeményezni merj.


ismerkedj a saját közegedben, ahol amúgy is megfordulsz.

csomó lány van, aki a hangos bulik helyett a csöndes, elmélyült beszélgetéseket, sétákat, filmnézéseket preferálja.

2016. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami nem vagyok az nem lehstek, amelyik reszemet nem ismerem, azt meg kell ismernem.
2016. szept. 1. 00:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne igyal alkoholt!

Kenytelen leszel buliba jarni, mert mashol keptelenek idmerkedni az emberek.

N

2016. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!