Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Tudnatok segiteni egyedul hogy csinaljak vallalhato profilkepet facebookra?

Figyelt kérdés
Pl hogy itthon vagy nagyobb varosban? Vagy megis milyen legyen ami nem gaz? Koszi
2016. szept. 1. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincsen vállalható fejed, sajnos nem fog összejönni :(
2016. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy gáz-e, az nagyon nem függ attól, hogy otthon csinálod, vagy nagyobb városban :D

Inkább arról szól a dolog, hogy tisztában legyél vele, hogy te hogy vagy fotogén. Én pl tudom magamról, hogy szemből fotózva rettenetesen nézek ki, az arcom jobb oldala előnyös, így onnan fotózom magam. A szemeid vonalánál lentebbről nem érdemes fotózni, nem láttam még olyan embert, akinek jól állt volna, inkább egy nagyon picit magasabbról. Az is fontos, hogy milyenek a fényviszonyok: sötétben zajos lesz a fénykép, amitől úgy tűnhet, mintha kb beteg lenne a bőröd, vagy pedig vakunál csillogni fog a bőröd, és kiéghet a fotó egy része, ami szintén nem lesz túl esztétikus. Fontos a fénykép kivágása is, hogy meddig vagy benne, egyáltalán olyat szeretnél, amin az arcod látszik - ilyen esetben érdemes olyan képet csinálni, amin még a vállad is benne van, nem előnyös nyaknál "elvágni", vagy egész alakosat.

Az ilyen technikai részleteken kívül nekem még az szokott számítani (nem pasiknál, úgy bárkinél), hogy mennyire "jellemző" rá az a fotó. Pl én élek-halok a repülőgépekért, nekem a profilképem repülőben készült. A legjobb haverom imádja az állatokat, ő a macskájával van a profilképén. Másik haverom nagy sportember, neki mindig valami olyasmi képe van, hogy valami hegyen kézenáll, és hasonló őrültségek. Szóval jó, ha valahogy kötődik a hobbidhoz, érdeklődésedhez.

Valamint nekem nem tetszik, ha túlzásokba esnek, pl profi fotóssal csináltatnak képet, az olyan erőltetett :D

2016. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennyi erovel csinalhatnan vonaton mert folyton utaznom kell de az gondolom gaz akarmilyen fullos is az adott vonat d
2016. szept. 2. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek van vonaton készült profilképe, nem gáz az :D Meg lehet azt is csinálni ízlésesen. Egyik haveromnak pl olyan van, hogy ül a vonaton, és néz ki az ablakon elgondolkodva, az pl jól sikerült kép.
2016. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10ből 8 vonatos kép az ablakon kibámulós elmerengős..
2016. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de magamat ugy nem tudom :(
2016. szept. 2. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld vonaton. Ki fotózkodik vonaton? Szelfimániásnak fogsz tűnni. Lényeg, hoyg természetes legyen, menj ki a parkba, vagy lehet a szobádban is, de akkor legyen rend a háttérben.


Ne legyen:

- fürdőszobában, háttérben gumikacsával, samponnal

- kocsi előtt

-izmokat mutogatós

- póló nélküli

- bármilyen pózolós


Ezek a nézzétek az izmaimat olyanok mint lányban a acsaszájú.

2016. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nyugi nem vagyok kigyurt de akkor hol? a veszpremi varban?:D

amugy a vonat jofele lenne nem gagyi..:)

2016. szept. 2. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!