Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Folyamatos műszakban dolgozom,ezért sokszor hétvégén is,első sorban olyan lányok válaszara vagyok kíváncsi akinek a parjuk hétvégén is dolgozik?!Ők hogy baratkoztak meg ezzel a gondolattal?

2016. szept. 2. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a fontos szerintem, hogyan dolgozik, hanem hogy milyen ember.
2016. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
No vagyok, neha dolgozom hetvegen is. A programokat ennek megfeleloen alakitjuk. A parom elfogadja, hogy ilyen a munkam. Sokan dolgoznak hetvegen: boltosok, rendorok, orvosok, apolok, vendeglatosok, zeneszek, muzeumi, szinhazi dolgozok, bkv-sok stb. Talalnak part.
2016. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A párom néha dolgozik hétfő délelőtt, már így is elég rossz, mert egyetlen szabad esténk van a héten, amikor nem kell másnap hajnalban kelni, ráadásul egész hétvégés programokról álmodni se merünk (szabit nem igazán akarnak neki adni)

Ha még többet dolgozna hétvégén, az már zavarna, így még tűrhető.

2016. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Normális, felnőtt ember ebbe nem fog belekötni, és kis kreativitással mindent meg lehet oldani.


Én is így dolgozok évek óta. A délutános a "bulihét", akár szombat este is el lehet menni szórakozni, csak nem reggel 6-ig maradok, és nem iszok amúgy sem sokat, szóval nem esek be kettőkor a melóba félrészegen.

Délelőttös héten kettőtől már szabad vagyok. Egy kirándulás, múzeumlátogatás, bográcsozás a haverokkal bőven belefér a napba.

Ha éjszakás vagyok, akkor egész napom szabad. :) Kibírom kevés alvással, persze nem egész héten, de ha pl. utolsó nap nem fekszek le, hanem megyünk valahová, azt már megszoktam. Jó, hát a fényképeken úgy nézek ki, mint a mosott kaki, de ez van. :)


A férjem állandó délelőttös, hétfőtől péntekig.

Nem reklamál, nem panaszkodik, és elég sok időt tudunk együtt tölteni, közös programok is vannak.


Minden munkához alkalmazkodni kell, felmondani meg senki kedvéért nem fogok. Ha nem tetszik valakinek a munkám, adjon másik állást, lehetőleg olyat, ami jobban fizet.

2016. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Miért nem kérdezed meg a párodat?

Ha meg nincs, akkor máris hátránnyal indítasz hogy nincs időd rá. A kapcsolat elején 7-ből 6 napot együtt szokás lenni.

2016. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es, nem te fogod meghatározni, ki a normális. Ha alig találkoznátok, te is meggondolnád a dolgot! Nekem nem tetszene ha állandóan dolgozik és alig tudunk együtt lenni.
2016. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Párom otthonról dolgozik műszakban, a leglehetetlenebb időpontokban, de legalább nincs távol. Annyira nem zavar, hogy elhagyjam, de attól még zavar. Ha rendesen akar keresni, minden nap kell vállalnia pluszt (szóval hétköznap reggel és este dolgozik, és van pár óra szabadideje napközben, hétvégén este), és baromira nem tudunk spontán semmilyen programot szervezni, mindent be kell táblázni 2 héttel előre (és akkor nem tudunk last minute menni semmilyen eseményre olcsóbban, vagy mehetek én egyedül), mert akkor kell leadnia azt, hogy mennyi pluszt akar vállalni. Tudom, hogy ennél még szarabb, ha nem is látjuk egymást, de attól még idegesítő. Most, hogy együtt élünk, jobb, de előtte nem is láttuk egymást néha, csak 1-2 órára a városban.
2016. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem zavar, sőt viszek be finom kaját a páromnak munkába, pár percre pedig szünetelek vele sok puszival :)
2016. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel már nem abban a korban élünk, amikor az első vagy a második munkahelyedről mentél nyugdíjba, így ez a kérdés soha fel sem merült bennem.

A párkapcsolatom tartósabb, mint a munkaviszonyaim. A férjem is dolgozott már váltott műszakban, 12 órás munkarendben, de éjszakás is volt, sőt, havonta két hetet most is éjszaka dolgozik. De volt olyan időszak, amikor egyikünknek sem volt munkája, akkor aztán volt időnk egymásra...

Össze kell hangolni, szervezni a dolgokat. Másképp nem működik.

2016. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Párom?nincs is párom 😂😂😂 Köszönöm a válaszokat am!
2016. szept. 2. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!