Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, akik olyan környezetben vannak (egyetem/munka), ahol vele megegyező neműek veszik körül. Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok, persze tudtam, mire vállalkozok, de már kezd kikészíteni. Azt hittem olyan lesz mint a filmekben, minden boldogság, rámtalál valaki stb. De nem. Csak lányok vesznek körül és akinek van valakije, az mind régebbről lévő kapcsolatokból származik.

Ti hogy vagytok ezzel?

20/L


2016. márc. 14. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, de a környezetemben sok ember dolgozik/tanul ilyen környezetben és látom hogy ez azért megnehezíti az életüket.


A gimiben matek-infós osztályba jártam, de a sulin belül össz még így is kb 70-30 volt az arány a nők javára. Egyetemen egy bölcsészeti és egy gazdasági szakokat csinálok, ahol szintén kb 60-80% a lányok túlsúlya. Nekem jó dolgom van, úgy érzem.


Vannak jó barátaim, akik mondjuk tesis vagy mérnöki képzésekre mentek tanulni. Nekik sokkal nehezebb ismerkedni mint nekem. Bizony nekik sokkal több energiát és időt kell az ismerkedésre fordítani. Érthető miért zavar ez minden heteró embert.

2016. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 VirágésBence ***** válasza:
Az én csoporttársaim folyamatosan csajoznak. Jövünk ki az előadásról, mondok neki valamit és mire a mondat végére érek már 4 sarokkal odébb fűz egy szőkét, kapcsolat viszont soha nem jön össze, szex azért nem, mert csoporttársak, kapcsolat meg mert mindig van valami, amiben különböznek. Engem nem zavar, kijövök az egyetemről és megy mindenki a dolgára.
2016. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudod, ezért kéne különbséget tenni film és valóság között. Ha hagyod, hogy a film hatása alatt legyél, akkor agymosott leszel, ami egyékbént rövid ismertetődből ki is derült, hogy az vagy egy bizonyos szinten.


Azokkal a lányokkal nem lehet elmenni bulizni, hogy ott ismerkedj? Vagy csoporttárs lányokkal elmenni bulizni? Nehogy már az egész egyetemen csak foglalt csajok legyenek!

Plusz, nemcsak a mostani egyetemi környezetedet kéne alapul venni. Előtte nem voltak barátnőid, akikkel eljártál ide-oda?


Engem nem zavar, mivel nekem is van párom, és akikkel együtt dolgozom, ők mind családos nők.

2016. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar,hogy az egyetemen szinte csak nők vesznek körül. Női oktatók, lány csoporttársak. Ráadásul Anyukámmal lakom. Engem nem a pasizás miatt zavar ez, van barátom. Hanem egyszerűen, mintha csak nők élnének a Földön... :D

L21

2016. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok, gimiben emelt töris osztályba jártam és ott is szinte csak lányok voltak. A hobbijaim is elég nőiesek (könyvtár, röplabda, plázák) szóval ott is...

Megszokni nem bírom, de elviselem.

2016. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Velük is elmentem mindenhova, de vagy túl kilengő a stílusuk (hajnali 3-kor az utcán beszólnak a félelmetesebb embereknek stb.)

Vagy aki túlságosan tavasztündér, csak délutáni kávézás.

Sajnos Gimiben nagyon rossz osztályom volt.


Nem élek álomvilágban, ahol ugyanis vegyesen vannak a nemek, nagyon jó az élet, pl ismerősömnél.

2016. márc. 14. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan az van invertálva amit a #4-es leírt mivel én férfi vagyok.


Általánosban, középsuliban, egyetemen végig fiúk vettek körül és a most a munkám is ilyen. Nagyon zavaró mert nem igazán sikerült emiatt normálisan szocializálódnom bizonyos területeken. Sosem voltam egy bulizós alkat.


Szóval gondolom így jártunk mindannyian.

2016. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, páromat nem az egyetemen ismertem meg, hanem sport közben. De én mindig is jobban kijöttem a saját nememmel és remekül elvagyunk :)

21/L

2016. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, 95% túlsúly az erősebbik nem javára. :D Ez van. Ha ismerkedni akarsz, ki kell lépned a komfortzónából, és elmenni más karok rendezvényeire. Hardcore mérnöki illeve informatikai szakokon jelentős fiútöbbség van, ott kellene nézelődnöd.
2016. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Igazán megírhatnád melyik suliba/szakra jársz, a barátaimmal ott a helyünk :D
2016. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!