Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen a nők körében a vonzó illetve nem vonzó típus?

Figyelt kérdés
Olyan férfi kinézet, típus aki a nők 90%-a vonzónak fog látni illetve olyan típus aki a nők nem fognak vonzónak látni
2016. szept. 2. 10:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet ezt általánosítani a nőknél?
2016. szept. 2. 10:42
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
A nők kb. a férfiak 5%-át találják vonzónak, méghozzá nagyjából ugyanazt az 5%-ot. Kb. 85% olyan, akit nem találnak ugyan vonzónak, de azért adott esetben megteszi, amíg nem találnak egy valóban vonzó férfit. 10%-tól pedig annyira undorodnak, hogy legfeljebb a pénzükért hajlandók velük bármire is.
2016. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. És mennyire jellemző hány olyan nő lehet aki az 5%ba tartozó vonzó férfiakat nem tartja vonzónak. Illetve a 10%ba tartozó nem vonzó férfiakat vonzónak tartja?
2016. szept. 2. 10:53
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

a kettes hule ...

nekem volt barna szőke vörös párom is

volt vékony, magas, duci, alacsony, és átlagos is

volt szakmunkás egyetemet végzet is


lehet én vok ufó de a személyiséget nézem nem a testét ...

2016. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan, te még hiszel Mr. 46%-nak? :D


Ennyi eszetek van!


Emeld fel a se.gged a gép elől, fogj egy kis füzetet meg egy tollat. A füzet egyik lapjára húzz egy vonalat középen.

Ülj ki egy forgalmas utcára vagy térre.

Ha jön szembe egy pasi, akin jegygyűrű van, van fogja a csaja a kezét, esetleg gyerekkel van (tehát tuti, hogy kapcsolatban van), és szerinted inkább csúnya, húzz egy vonalat jobbra.

Ha ugyanez, de inkább jóképűnek mondanád, akkor húzz vonalat balra.


A nap végén össze tudod számolni.


Esetleg ennél egyszerűbb, ha facebook-on rákeresel a férfi ismerőseidre, és megnézed, ki van kapcsolatban, ki nem, és szerinted mennyire helyes.


Azt fogod látni, hogy annak is van csaja, sőt akár felesége és gyereke is lehet, aki egyáltalán nem vonzó. Sőt, lesz olyan, akit irigyelsz, milyen jó pasi, és épp magányos.

Akiket én ismerek, és tudom róluk, hogy évek óta nem volt nőjük, meg le merem fogadni, hogy nem is lesz, azoknak a fejében van gond. Kb. olyan kis rosszindulatú, buta, nőgyűlölő roha.dékok, mint itt egyes válaszolók.

Akinek nem inge...

2016. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez az a kérdés amiben nem lehetsz objektív :)

az h kinek mi a vonzó az teljesen szubjektív dolog ...

2016. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

"És mennyire jellemző hány olyan nő lehet aki az 5%ba tartozó vonzó férfiakat nem tartja vonzónak. Illetve a 10%ba tartozó nem vonzó férfiakat vonzónak tartja?"

Egyetlen ilyen nő sincs, minden nő ízlése szinte teljesen egyforma.

2016. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én inkább azt mondanám hogy van kb 1-2% aki tényleg a többségnek bejön (pl Jason Momoa) - de ez is csak a többségnek, és nem mindenkinek.

Én személy szerint kevés férfit találok a külseje alapján kimondottan vonzónak, pl utcán kb évi 2-5 akire felkapom a fejem, és ilyenkor is többnyire a stílusuk és nem a tényleges arcvonásaik vagy izomkötegeik miatt. Viszont a korombeli férfi ismerőseim 80%-a olyan külsejű, hogy simán járnék velük.

2016. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
4-es kamuzik
2016. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, majd rám fogjátok, hogy kamuzok, de visszataszítónak találom a tipikus "jó pasikat". Volt dolgom két rendkívül jóképű férfivel, hát, a személyiségük az egyszerűen undorító volt, mindemellett gondolkodásra sem voltak képesek. Egy-egy randiig jutottam mindkettővel, és köszönöm szépen, meguntam ezt a fajtát.


A magas és kigyúrt pasik sem kellenek, számomra semmi izgató nincs bennük. Nem is volt, és nem is lesz ilyen pasim, mert nem tudok vonzódni hozzájuk.


A vékony vagy átlagos testalkatú, hozzám hasonló magasságú férfiakat szeretem, akiknek aranyos arcukvan. Na, velük nagyon jó tapasztalataim vannak, ezért, ha csak megpillantok egy ilyen fiút, már rögtön vonzalmat érzek iránta, szimpatikus lesz. Jó tulajdonságokat feltételezek róla a jó tapasztalataim miatt.


Hát, erről ennyit. :) akik nekem tetszenek, azokra a barátnőim fújolnak. Egyébként nem hiszem, hogy olyan nagyon kivételes az ízlésem, csak a GyK-s sztereotípiákat próbálom megdönteni.


Szerintetek, ha minden nő csak az ultra jó pasikkal jönne össze, akkor még mindig szaladgálnának az utcán a többség által csúnyának mondott emberek? Mert szerintem akkor előbb-utóbb csak topmodellek születnének a külső tekintetében kizárólag csak szuper génekkel rendelkező szülőktől.


23N

2016. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!