Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha a barátnőmről kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátnőmről kiderült, hogy szőrösebb típus?

Figyelt kérdés
Nemrég mesélte el, hogy hormonprobpémája van és ezért szégyenli magát,mert szőrösebb a kelleténél. Pl.has és kar,amit gyantaztat vannak szőrök a hátán is és ezért strandra sem jár. Mit tennétek a helyemben? Ti már szakítanátok vagy elfogadnátok, ha összeségében ezen kívül semmi probléma?
2016. júl. 14. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is ilyen problemam van es en is szegyenlem magam, nekem a hatamon nincs, de mashol van. Ert mar emiatt attrocitas, hiaba a szep kulso, jo alak. Az emberek a fergeknel is rosszabbak ilyenkor, senki nem tehet rola.

Engem ha ferfi lennek nem zavarna, hiszen ha szeretem elfogadom olyannak amilyen (en ilyen vagyok alapbol). De ha neked szemet szur a hormonproblema -nekem PCOS miatt van - akkor inkabb ne tord ossze a lany szivet mert nem erdemli meg....

20/L

2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem szakító ok hisz nem tehet rola de ellene tesz és szerintem ezt becsüld mert részben érted teszi :)
2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Es tudod en olyan vagyok, hogy ha engem nem fogad ees szeret a parom ugy ahogy vagyok, akkor kereshet mast.

Ez lemaradt :)

2016. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Igazi macskanő! :) Ha dorombolni is úgy tud, amilyen szőrös, nem zavarna. :)


Viccet félretéve, ha minden oké amúgy, számomra tolerálható lenne.

2016. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, hiába mondjuk neked azt, hogy ilyen miatt szakítani hülyeség, ha te megundorodtál tőle, és csak a szánalomból maradnál vele, és az sem számít, ha a válaszolók többsége fintorog a barátnőd hormonzavara miatt, de te jobban szereted, minthogy ilyen miatt szakíts vele.

Van ilyen, senki nem tökéletes, de csak te tudod, hogy ez mennyire befolyásolja az iránta való érzéseidet....

2016. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

A tini parkapcsolatok kategoria eggyel arrebb van.


Erett gondolkodasu felnott ember aszerint tartja meg v dobja ki a baratnojet h masok mennyire tartjak elfogadhatonak v taszitonak a csaj kinezetet????


Egyedul donteskeptelen vagy?


Masok kitartanak a parjuk mellett ha extrem hizik/fogy/rakos/foldonfuto lesz/amputaljak/osszeeg stb.Ehhez kepest tenyleg oriasi problemaid vannak.


Mehet egy strigula amelle h szerintem szakits.Mert nem erdemled meg.

2016. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hrrrr wrrrr hrrrr hururuu! ... Csubi! Mit ugatsz bele ebbe? Nekem nem jön be... Hrrr hrrr Csubi az istenedet, senkit nem érdekel, hogy ez a zsánered.
2016. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Magadtól még nem találtad ki, hogy ez téged zavar vagy sem?

Ha azt mondom, hogy engem zavarna, akkor te szakítani fogsz ezzel a lánnyal? Ha tízből nyolc ember azt mondja itt, hogy szereti a rantott medvetalpat, akkor te mindenáron le fogod erőltetni a torkodon?

2016. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos téged zavar, ráadásul annyira, hogy ezt népszavazásra is bocsájtottad.


Számít az komolyan valamit, hogy más vélekedik erről? A te barátnőd, az lenne a legfontosabb, hogy te elfogadd.

2016. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar, hogy a barátnődről kiderült.
2016. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!