Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a nők többsége lenézi az alacsony pasikat?

Figyelt kérdés
És most itt nem elsősorban a társkeresésre gondolok (mert az evidens, hogy egy nőnek nem egy alacsony pasi fog tetszeni), hanem a mindennapi életre vonatkoztatva. Haverommal minap beszélgettünk és valahogy szóba került (mindketten nagy filozofálgatós lelkek, de értelmes egyetemisták vagyunk), hogy a nők alapvetően másként viselkednek az alacsony pasikkal szemben, mint az átlagos vagy magasabb férfiak esetében. Más a hozzájuk fűződő attitűd, érezhető a respekt hiánya, nem veszik annyira komolyan őket. Én egyébként 170 vagyok, haverom 168. Csak egy példa. Néhány napja intéztem a munkával kapcsolatos dolgaimat egy diákszövetkezetnél. Egy szép, csinos csajjal beszélgettem és lehetett érezni, hogy lekezel/nem vesz komolyan (higgyétek el nem bemagyarázás), aztán jött egy tipikus magas szépfiú (egyébként én is kicsit jóképű vagyok) és egyből megváltozott a lány attitűdje, látni lehetett, hogy sokkal jobban élvezi a másik sráccal való kommunikációt. Ezt a metakommunikációjából is le tudtam szűrni (az én esetemben közömbös tekintet és lassú tömör mondatok, az ő esetében pedig gyakori pislogás, vékonyabb hang, haj igazgatása). Hangsúlyozom én is közvetlen és nyílt vagyok, szóval nem lehet a belsőmre fogni. De máskor is megtapasztaltam már ezt az eltérő viselkedésformát (közösségi közlekedés, egyetem, ismerkedés stb). Biztosan lesz köztetek olyan, aki egyértelműen ostobának fog bélyegezni, de higgyétek el, ennek igen is van valóság alapja és természetesen ezt a jelenséget csakis az érintett személyek tudják megerősíteni. Ki más is, ha nem az aki szembesül vele és a saját bőrén tapasztalja. Senkit nem akarok megsérteni és nem is elsősorban társkereséssel kapcsolatos a kérdésem (bár ehhez is kapcsolódik), ugyanakkor tényleg kíváncsi lennék a ti véleményeitekre. Akár az érintett személyekére, akár azon lányokéra, akik tényleg hajlandóak erről őszintén (ez nagyon fontos) beszélni.

2016. szept. 2. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Megnyugodhatsz, nem csak az alacsony pasikat, a pasik kb 70%át, pénz beszél. Le lehet pontozni ez akkor is így van
2016. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Én lányként 178 cm vagyok, ennek ellenére volt már olyan barátom, aki csak 170 cm volt. Szóval nem nézek le senkit azért, mert alacsony.
2016. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

ahogy mondod, szó szerint lenézzük őket.

nem sugároznak biztonságot, nem tudunk rájuk felnézni.

2016. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Én sem akarlak megsérteni a világért sem, de szerintem neked nem a magasságod az alacsony.


N/173 cm

2016. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
4. neked meg majd macska jut akinek kisirhatod az igényid :'D
2016. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3: Attól, hogy nem tudtok ránk felnézni, még megkaphatnánk ugyanazt a tiszteletet, nem megvető attitűdöt/kommunikációt. Hangsúlyozom ez NEM A TÁRSKERESÉSRE vonatkozik, hanem a mindennapokra (csak hogy mégegyszer tisztázzam). Nem p****nedvesedésre és verbális orgazmusra vágyunk (mert az képtelenség, egyébként sem vágynék rá), csak arra, hogy ne éreztesse minden nő velünk, hogy mások vagyunk.
2016. szept. 3. 00:50
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Biztos vannak ilyen lenéző típusú nők is, de azért nem mindenki. Én nőként 175cm vagyok, és kizàrólag pàrkapcsolatra vonatkozóan zàrom ki az alacsonyabb fèrfiakat. Amúgy soha semmi bajom nem volt velük, nem nézem le őket és semmi ilyesmi. Az egyik legjobb baràtom is alacsony pasi, 168 centi, ès nagyon jó arc:) 8 éve baràtok vagyunk. Màs alacsony férfival sem voltam soha lekezelő. Pàran pont nekem szólogattak be, hogy colos, zsiràf stb. Èn erre megkérdeztem, hogy mi van? Irigy vagy? Akkor meg én lettem szemètnek bélyegezve.... nem is tudom ki kezdte el ócsàrolni a mâsikat...... Na a komplexusos sràcokat igyekszem kerülni, az biztos. A jó fejekkel semmi bajom.
2016. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos, hogy lenézett téged a csaj, csak egyszerűen az a pasi jobban bejött neki és azért viazonyult hozzá úgy.

Én nőként tapasztaltam mar hogy egy férfi unott pofaval beszélt velem mint atlagos külsejű nővel, mig egy cicababával később kivirultan és 10szer kedvesen.

A szép embereket mindig különlegesebb bánasmodban részesitik ez van, legyen az nő vagy férfi.

2016. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Hiába vonatkoztatod a mindennapokra, az egész szitunak, amit leírtál, az az oka, hogy a másik srác tetszett a csajnak, mint férfi. Ezért viselkedett úgy.
2016. szept. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem lenezes, hanem szimplan vele flortolni akart, veled pedig nem mert nem erdekelted mint ferfi.
2016. szept. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!