Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az alacsony fiúk többsége az alacsony lányokat kedveli?

Figyelt kérdés
Az alacsonyak a legcukibbak, de egy magamfajta trollnak esélye sincs. Nem igazán szoktam olyat látni hogy a csaj a magasabb, persze előfordult már és olyankor örülök. :)
2014. nov. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert társadalmi elvárás, hogy a nő legyen magasabb.
2014. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagyis fordítva...:D


Egyébként nem értem hogy ne lehetne esélyed. Én is 190cm vagyok, mégis tetszem az apró nőknek is.

2014. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretik ha egy no magasabb naluk
2014. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy akkor nem látszanak törpének.

Pedig de.

2014. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert a magasabb lányok alapból szóba se állnának egy magamfajta alacsony fiúval, még sokszor az alacsony lányok is csak ilyen 180centis srácokkal állnak szóba minimum, sajnos ezt tapasztaltam! igaz egyszer dugtam magasabb csajjal, de az ritka alkalom. a kivétel mindig erősíti a szabályt
2014. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2014. nov. 29. 00:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magasabb vagyok a páromnál. Ugyan csak egy centivel, de amikor ezt megkoronázom egy 10 centis magas sarkúval, akkor már elég látványos a különbség :D
2014. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!