Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek kommunista pasival, vagy szakítanátok vele, ha kiderülne róla, hogy az?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam olyan kérdést, miszerint akadály-e ha a lánynak, ha a pasija náci. A legtöbb lánynak igen. Most ugyanezt megkérdezem, csak más előjellel. Tehát: Kizáró ok lenne-e kapcsolat szempontjából, ha a pasas kommunista. Amolyan igazi vérkommunista. Jozef Sztálint, Rákosit, Hrucsovot élteti, szidja a nácikat meg a kapitalistákat mint a bokrot, Marxot, Lenint és Englest olvasgatna, vöröscsillagot meg egyéb vörös cuccokat hordana, szombaton is dolgozna, mozgalmi dalokat énekelne (Bunkócska, Amúri partizánok, Április 4-ről szóljon az ének stb.) és hasonlók?


Nem vagyok sem kommunista, se náci, a kérdés teljesen elméleti!



2016. szept. 6. 16:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok nő, de szerintem semmivel nem lenne jobb, mintha náci lenne. A vak fundamentalizmust nem komálom a társaságomon belül.
2016. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%

Nem nézem kinek mi a politikai nézete/ vallása. Viszont ismerek egy fiút, Hitler megszállott volt, szerinte szent ember volt... Na az ilyentől nekem szó szerint hányingerem van.

De ez mással is így van, amíg nem zavar csak legyen az, ami akar, de ne bántson meg ezzel senkit, főleg ne engem. 21/L

2016. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez gondolom senkinek nincs a homlokára írva.


Az egyik mai napig legjobb barátom még a gimiből ismerem és ő tagja a Thürmer-féle Munkáspártnak. Volt már polgármesterjelöltjük is. EN MEG KÖZBEN JOBBIKOS VAGYOK, de szinte minden régi közös barátunk is fideszes vagy Jobbikos.

(Ne gondoljatok semmmi nagy politizálásra, egyszerűen csak ezekre a pártokra jarunk el szavazni 4 évente és kész)


Na csak annyit a komcsi barátomról, hogy egy csodálatos menyasszonya van már 4 éve, a Honvédségnél most csinálja az alapkiképzést miután főiskolai diplomát szerzett, és úgy általában is mivel kigyúrt és magabiztos, ezért nagyon sikeres a nőknél.


23/F (és ő is)

2016. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen elvakult fanatikussal nem jönnék össze, függetlenül attól, hogy milyen eszméket vall.
2016. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%

Nem jönnék össze vele. Ugyanaz pepitában, mint a nácik.

A mozgalmi dalokkal mondjuk nincs baj, amíg nem gondolja őket komolyan, vannak jópofák köztük, amiknek kellemes a dallama. Néha a szüleim is hallgatnak ilyesmiket nosztalgiázás gyanánt, pedig messze állnak a kommunizmustól.

2016. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen szélsőséges világnézetet nem támogatok. Mondjuk a nácikkal kapcsolatban zsigeri undorom van, a többi fanatikust meg csak szimplán kiröhögöm az ostobaságai miatt, de a végeredmény ugyanaz. Szóval nem, össze se jönnék vele.
2016. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

4-5-6


De azért nem mindegy hogy ilyen nézeteket valaki csendben vall magában és lehet hogy azután hónapokkal derül csak ki hogy összejöttetek, vagy oedig nyíltan hirdeti és nem tud nem erről beszélni

2016. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

"és lehet hogy azután hónapokkal derül csak ki hogy összejöttetek"

Egyrészt nem jövök össze olyan emberrel, akit nem ismerek alaposan.

Másrészt a kérdésben "vérkommunista" szerepelt, aki hirdeti is, nem olyan, aki szép csendben, a lelke mélyén szimpatizál a dologgal.

2016. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
A szép csendben, magában szimpatizálókat simán meggyőzöm arról, hogy miért baromság a gondolatmenetük, azzal nincs probléma. Ők valójában nem gondolnak semmit sem, csak lógnak a levegőben, és hiányzik nekik valami, amihez kötődhetnek. Itt arról van szó, aki azt hiszi, hogy eljön az új Harmadik Birodalom vagy a Vöröshadsereg. az más.
2016. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, de nem pont arra való az ismerkedés, hogy ezek "kiderüljenek" a másikról? Vagy ez ma már csak úgy megy, hogy ma találkozunk, este lefekszünk, holnaptól járunk? Egy. Kettő, az ilyen fanatikusoknak pont nem az az ismérvük, hogy otthon a sarokban, szép csendben tisztogatja a vörös csillagát, hanem igyekszik minél jobban hirdetni, és terjeszteni az eszméit. Három, pedig nem is értem, neki miért állna érdekében ezt elhallgatni, vagy titkolni. Szóval egy szó, mint száz, nekem elég nehéz elképzelni azt, hogy ez ne derülne ki, csak miután már x ideje együtt vagyunk.
2016. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!