Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki jóképű, biztos háttérrel rendelkezik, de tapasztalatlan az ágyban?

Figyelt kérdés
20on éves egyetemista fiú vagyok, jelenleg a mesterdiplomámat csinálom, jó körülmények közé születtem, így sok mindent megengedhettem magamnak, például azt, hogy továbbtanuljak, meg hogy utazgassak stb. Sok lány helyesnek tart, de valahogy mégsem találom az igazit. Nem vagyok szűz, már több mint 5 éve elvesztettem, de csak néhány rövid kapcsolatom volt semmi komoly. Sokkal több lánnyal lefeküdhettem volna, de én eléggé megválogatom ,hogy kivel fekszem le, és kivel nem. Ha kell kibírom akár évekig is, de olyannal sosem fogok szexelni, aki nem jön be. Eddig összesen 4 lánnyal volt szexuális kapcsolatom és velük sem voltam együtt sokáig, mert személyiségük nem passzolt hozzám, így nincs sok tapasztalatom, az eddigi aktusok során elég hamar elmentem, de gondolom gyakorlat teszi a mestert. Akik nem ismernek, nem gondolják rólam, hogy ilyen kevés lánnyal lettem volna.
2016. aug. 30. 10:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem akadaly ha nem lenne baratom most lehet radmozdulnek ;)
2016. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez elegge keves info...

Milyen szak?

Szemelyiseged, milyen ember vagy?

Kulso jellemzes (azon kivul, hogy elvileg jokepu vagy)?

Milyen lanyok jonnek be neked?

2016. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. Ha a kevés tapasztalat nem azt jelenti, hogy egy figyelmetlen tuskó, akkor persze. :)
2016. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.

21L

2016. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Felcsatolhato segedeszkozzel lehet segiteni a korai oromon.

De az utazgatas az nem toleralhato.

N

2016. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán. :D Szeretek tanárnènit játszani.
2016. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen
2016. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen. Persze nem így elsőre, hanem csak ha tetszene a személyiséged stb. Én 23 éves, szépnek mondott lány vagyok, és igazából nem is volt még pasim, rólam sem hiszem, hogy gondolnák a többiek.
2016. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi probléma nincs, sőt. Ha passzolna a személyiségünk, akkor nem látnám akadályát egy kapcsolatnak. 22N
2016. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. Szívesen hoznék formába egy ilyet. Persze mielőtt az összes itteni szűz írna nem elég ennyi, kell hozzá a megfelelő személyiség és összhang is. (: 21/L
2016. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!