Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet ennyire népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ennyire népszerű az egyik barátnőm a férfiaknál? Csak mert egyedi külsejű vagy ez bejön a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmet átlagban óránként 10-en közelítik meg egy buli során.


Elég komoly szinten röpizik, nagyon magas, széles vállú, sportosabb, és hosszú vékony lábai vannak, viszont nagy kerek sgge.


Ez tényleg tetszik a férfiaknak vagy főleg csak azért vonzó mert nagyon ritka egyedi kinézetű?


Egyébként kisugárzásra is elég visszautasítónak tűnik pedig...


2016. szept. 6. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

az a fene sárga irigység... ja, és nem kell tagadni.. gondolom kérdésedet is az irigység ihlette


csak azért, mert te egy szép kerek sportos feneket "sgge"-ként titulálsz, az csak a te véleményed, a pasik szeretik a sportos feszes feneket!


egyébként te is nézhetnél így ki, ha felemelnéd a kis popsidat és mozognál egy keveset!


a sportos nő az mindig vonzó a pasik szemében

2016. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát én is örülnék ha ennyien jönnének hozzám az tuti :D


De mondom ő baromi magas, és nagyon izmos is, a legtöbb pasi kb kis paprikajancsi mellette mégis próbálkozna kezerrel, szóval tetszik nekik.

2016. szept. 6. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak még, akiknek van ízlése :D


Amúgy mennyire magas és mennyire "nagyon" izmos? A röpiscsajok azért nem igazán szoktak olyan izmosak lenni, az ugrálástól meg inkább vastagodik a láb mint vékonyodik. Ezt csak így látatlanban.

2016. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is sportos vagyok es ram percenkent 10-en tapadnak. ( nekem a mellem is kerek, nemcsak a fenekem )

Valoszinu a sportossag teszi meg az arcom.

N

2016. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Magassarkúban biztos több mint 190, általában mindig ő mindenhol majdnem a legmagasabb. (nők közül mindig)


És nyilván nem olyan mint mondjuk egy tetépítő, de szerintem izmos nagyon, vastagabbak karjai is meg a lábai is, a válla meg nagyon széles, szélesebb mint a legtöbb férfinek szóval nekem ezért kicist furcsa...

2016. szept. 6. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, épp a minap láttam egy hasonló nőt. Mmm. :D


Persze nálam ennek több/mélyebb okai vannak, mint hogy "erre áll fel", de ezeket nem tisztáznám itt, úgysem az átlag ember fülének valók.

2016. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor írd le pmbe mert most már érdekel nagyon :D
2016. szept. 6. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Fent azt irtad, hogy hosszu vekony labai vannak, lejjebb meg mar vastag karja es laba..

Most akkor mi van?

2016. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!