Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, egy ilyen srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, egy ilyen srác hol tudna megismerkedni hasonló típusú lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy kicsit régimódi vagyok. Falun nőttem fel, nagy a türelmem, feleslegesen nem beszélek. Így hát idegen társaságba én vagyok a csendes, aki meghallgatja mindenki király történeteit. Jobb szeretem egyedül intézni a dolgaimat, céltudatos vagyok és magabiztos az életben, viszont az ismerkedés valahogy nem megy. Ez a tipikus elmélkedő típus vagyok. Kalapban járok, és nem szégyenlem azt, aki vagyok. Szeretem a népzenét, a nótákat és nótázni, és a rock sem áll tőlem messze. Szeretnék már találni, egy olyan lányt, aki valóban párkapcsolatra vágyik, és elfogad olyannak, amilyen vagyok. Gyakori hiba, hogy a barátzónába kötök ki, és ezen szeretnék változtatni valahogy. Nem hibáztatom a lányokat, hogy így a pénz kell nekik, meg úgy r**anc az összes, mert nekem kell valamin változtatni. Őszinte vagyok, nem szeretek hazudni, tele vagyok tervekkel és álmokkal, amikért küzdök és el is érek. De a barátnő szerzésben segítségeteket kérném. Gondoltam rá, hogy pesten esetleg spontán verset írok, ha megtetszik valaki, és a kezébe nyomom az elérhetőségemmel, de eddig még nem volt rá alkalmam kipróbálni, hogy működne-e. Vélemények, tanácsok jöhetnek bármilyen mennyiségben :)

19/F



2016. júl. 8. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a verseset ne, elég ijesztő. Keress valami érdeklődésednek megfelelő hobbit, kezdj néptáncolni, járj táncházba, népzenei fesztiválokra vagy hasonló.
2016. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A néptáncot én is javaslom.Egyik unoktesóm ott ismerte meg a párját és már az első babájuk is meg van.
2016. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
Lehet,hogy egy fiú kellene neked. Erre esetleg nem gondoltál?
2016. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A táncház tényleg jó.

Esetleg néha ellátogathatnál könyvtárba is... Persze csak ha ez is hozzátartozik az érdeklődési körödhöz.

2017. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!