Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ilyenkor mi járhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi járhat a férfi fejében?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás kalandot akart. Nem mentem bele, pedig nagyon működött a kémia, és a szimpátia is megvolt. Elkérte az elérhetőségem, és meglepődésemre bejelölt, rám írt. Egy idő után megkérdeztem, mit szeretne tőlem, kitérő választ adott. Egy kissé megnyílt, aztán kurta válaszokat adott, ha kérdeztem valamit. Felejtős, igaz?
2016. szept. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2016. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem meri megmondani hogy dugni kellesz neki
2016. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én kis naiv :)) Azt hittem azt nem meri megmondani, hogy tetszik neki a személyiségem is. De igazad lehet, mert semmi lényegeset nem kérdezett rólam, nem úgy tűnt, mint egy tipikus ismerkedés.
2016. szept. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!