Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mennyit költ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyit költ a barátnőjére, és ilyenkor a nőnek is kellene költenie a férfire? Hogy megy ez másoknál?

Figyelt kérdés

Mennyit kötenek a férfiak a barátnőjükre és mindezt milyen formában (étterem,utazás,ruhák,kozmetikumok)? A nők is költenek a férfiakra vagy ez elsődlegesen a férfiak feladata?

Kort is írjatok!

Köszi :)


2015. aug. 5. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Az utazást felesben álljuk, a ruhát, kozmetikumokat mindenki magának veszi. Az éttermet általában ő fizeti, mert nem hagyja, hogy én tegyem, de volt már hogy én elhívtam őt valahova és kikötöttem az elején, hogy én fizetek.


Aztán persze előfordult már, hogy kaptam tőle egy ruhát..én is vettem már neki alsógatyát, pólót, inget, csak azért mert megláttam és megtetszett. Máskor is van, hogy meglepjük egymást ezzel azzal..könyv, parfüm, virág, csoki.


Volt egy alkalom, amikor nekem sok lett volna az utazás, nem fért bele a költségeimbe, de épp akkoriban volt az évfordulónk, így az utazást kaptam ajándéknak.


Az ünnepekre pedig persze veszünk egymásnak ajándékot.


Végeredményben kb fele-fele arányban költünk a másikra. Ő valamivel többet, mert többet keres, de nem számottevően.


25N, 29N

2015. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*29F
2015. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem hagyom, hogy a barátom sokat költsön rám, éttermet és közös dolgokat mindig felesben fizetjük (óvszert sem ő veszi), ha már nagyon nyafog, hogy de ő a férfi, akkor vesz nekem egy mozijegyet vagy hasonlók, de sosem engedem, hogy kozmetikumaimat stb fizesse, mert nem igazságos, nem azért vagyok vele, hogy eltartson.

20/L 25/F

2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem nagyon költ rám. Fele-fele, ill. ha beülünk valahová, ma x akkor fizet ő, merthogy úgy illik szerinte, de nem tízezre számlákra gondolj, egyikünk sem szórja a pénzt.

Kozmetikumot, ruhát mindenki magának veszi..

ajándékot adunk szülinapra, karácsonyra.

Utazást sem fizeti nekem.

20-as éveink végén lévők vagyunk, dolgozunk, én vagyok a nő

2015. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A magam kis dolgaira, ( ruha, ékszerek, sminkszerek, stb. stb) én költök. A kaját, háztartási dolgokat közösen vesszük. Néha meglep ő is engem, én is őt valamivel. Ha elmegyünk valahova ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen. Ebből már sok vitánk volt, így rá hagyom. És a házhoz tartozó költségeket úgy osszuk meg, hogy amivel tudok avval beszállok. Ennek most az is az oka, hogy túl nagy kettőnk között a fizetéskülönbség, párom kapott egy jó munkát és 3szor annyit keres mint én.


26N /35F

2015. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenki mindent maganak fizet. Felnott, onallo dolgozo no vagyok es nem hagyom,hogy barmire is meghivjanak. Mindent megveszek magamnak. Mindig is azt skartam, hogy engem egyenrangu felkent kezeljenek a ferfiak. Ha meghivnak egy ebedre, a a pasid lejotelezettje leszel. Evek mulva majd felemlegeti, h mennyit koltott rad. Nekem mindig tele a hutom es jol fozok. 30-asok vagyunk. A 60-as eveiben jaro apam is megmondta, hogy manspsag mindenki fizeti a sajatjat felallas az alap. N
2015. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felváltva fizetünk a dolgokért. Eleinte nem akarta hagyni, hogy én fizessek, de egy idő után hozzászokott. Körülbelül ugyanannyit költünk a másikra. pl: egyik nap elhív ebédelni, pár nap múlva áthívom filmezni és pizzázni.

Különélünk így a kozmetikumokat magunknak vesszük. De nyilván nem utasítanám vissza, ha mondjuk venne egy körömlakkot csak úgy.

Néha meglepjük a másikat egy-egy aprósággal, csak azért mert tudjuk, hogy a másiknak az tetszene.


Közös utazás még nem volt, de azt is felesben fizetnénk.


én 20/L ő 23/F

2015. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Úgy láttom a párok mindent megoldanak felesben ami az anyagiakat illeti.

Akkor miért is beszélnek sokan arrol hogy a nőkre sok pénzt kell áldozni? Ha mindent maga fizet nem kerül semmibe.

2015. aug. 5. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk:

Nyaralás felesben, mozi vagy egyéb ilyen programok is felesben: pl én fizetem a jegyeket, ő a kaját, általában kb ugyanannyira jön ki. Étterem, ebéd is általában úgy, hogy egyszer ő, egyszer én ragaszkodom hozzá. Ruhákat, kozmetikumokat sosem vennénk egymásnak, nem is hiszem, hogy el tudná találni az ízlésemet, mert eddig még családtagoknak, nőknek sem sikerült :D

Születésnapokra, karácsonyra mindketten veszünk egymásnak.


Biztos van ahol valamelyik fél többet fizet, de annak a kialakításához is két ember kell, egy aki kéri ezt és egy aki belemegy.


21/N-23/F

2015. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na ne akarjunk már ennyire egyenrangú nők lenni. Tényleg csak nők reagáltak,és mindegyik szerint egyenlően kéne elosztani a kiadásokat? Na azért ennyire ne.. Nő vagyok,40 éves,csinos,igényes,diplomás,értelmes,talpraesett. Csak,hogy legyen hová tenni.. Megélek egyedül is tökéletesen.. DE!!!! Ne hogy már,ugyanannyit tegyek bele a havi költségbe.. Na várjunk,levezetem.. Egy férfi ugyanabban a munkakörben,ugyanazzal a munkával 300 euróval többet keres havonta.. Lehet itthon csak 80-100 ezerrel.. Ugyanazért,ugyanennyi munkáért többet kap,mert férfi... Egy nő,csak ha picit igényes magára,akkor havonta 20 ezeret hagy fodrásznál,15-öt kozmetikus,vagy pillás,15,ha még köröshöz is jár.. Azaz 50 ezer,hogy alap szinten igényes legyen havonta,úgy hogy 100 ezerrel kevesebbet keres ugyanazért ugyanennyi melóért,mint egy pasi.. Ja,de még a pasi elvárja,hogy csinos is legyen,sminkeljen is az a nőszemély ugye?? Van egy havi 150 ezres különbözet a két személy között már itt.. Persze,még legyünk csinikék,smink,fasom,egy krva harisnya 4000. Te meg pasiként elvagy a 4 farmereddel,aztán elvárod,hogy a nő mindíg csinike legyen melletted.. Csak éppen azt nem egyszerű nekünk nőknek úgy szponzorárni,hogy elvárjátok,hogy egy kuva tescos menü menü felét is kifizessük.. Mert mi nem keresünk annyi,még ha beleszakadunk is,ugyanazért a munkáért,mint ti. Meg nekünk nem annyi a kiadásunk,mint nektek pasiknak.. Nekünk nem elég egy tusfürdő mindenre.. Ilyen az élet.. Nincs ezzel baj.. Csak be kéne látni.. És a kommenteket is látva a nőkkel van a baj.. Ti cseszitek el!!! Egyenrangúságot akartok?? Tényleg? 100 ezerrel kevesebbet keresel,mint az embered ugyanazért a munkáért,és min. 50 ezerrel többet költessz magadra,hogy valahogy kinézz.. De szerinted úgy a fair,ha a vacsi,mozi,bármi felét te állod?? Nem érzem magam anyagiasnak.. Tökélesen elvagyok a fizetésemből a gyerekemmel. Fenntartok egy szép házat,autót,évente kétszer nyaralunk.. Jól élünk.. Nincs szükségem ehhez egy férfira.. De ha lenne egy férfi,akkor arra úgy tudnék férfiként tekinteni,ha ő úgy tekintene rám,mint egy nőre.. Barátaim vannak. Köszi.. Az az egyenrangú kapcsolat.. A férfi nő kapcsolat az ne legyen az.. Ha a férfi nőként néz a nőre,akkor nem azt számolja,hogy 2500 Ft volt a mai menü fele. Vagy ha ezt számolja,akkor az nem férfi!!! És ti nők,akik ide kommenteltek,picit gondolkozzatok el... Legyen már bennetek női tartás!!! Kb heti 5x te főzöd neki a vacsorát,vagy reggelit,akármit.(jó értem közösen vásárolt dolgokból), és tényleg szerinted totál jogos,hogy ha heti egyszer elmentek egy vacsira,vagy moziba,akkor neked tologatni kell a felét?? Ő is sikálta a wc-t ,kádat,sorolhatnám...Ha jó embered van,akkor néha fel sepreget,vagy berak egy mosást., Leegyszerűsítem: 100-al többet keres havonta ugyanazért, 50-el több a kiadásod alap szinten magadra, 70%-al több a házi munkád,ha besegít., És te egyenranúságot akarsz,?? Itt kommentelgetsz,hogy fele fele??Na az ilyen nők miatt tart itt a világ.. Hol a női tartás,büszkeség,nőiesség?? Fizettek egy pasinak!! Abszurd!!!
nov. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!