Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek hogy itt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy itt minden férfi azért sír mert nem magas meg kigyúrt, és minden nő azt írja hogy nekik a magasság mindegy, a kigyúrt test meg egyenes visszataszító?

Figyelt kérdés
Akik rendszeresen olvassák az itteni kérdéseket szerintem mind megfigyelték már ezt...
2016. szept. 7. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezért tegyünk tisztába egy dolgot. Az a kigyúrt test, amire a lányok azt mondják, hogy visszataszító, az a szarrá koxolt, 49-es karú, óriáshátú gorillák teste. Egy hobbi szinten testépítéssel foglalkozó, naturál férfi nem lesz soha olyan "kigyúrt", hogy az már visszataszító legyen. Csak ezt a lányok sportos testalkatnak hívják, és nem kigyúrtnak. Itt van egy kis keveredés, de ez nem baj, hisz nem érthet mindenki mindenhez, de azért lássuk tisztán a helyzetet. 23/F
2016. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

A kigyúrt test számomra visszataszító. A sportos nem elvárás, de szexi.

22L

2016. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ami egy férfi szemében már elérhetetlenül kigyúrt állapot, az még egy nőnek csak a sportos kategória. A nagyon durván szteroidos test, ami már nekik is túlságosan nagynak számít. Egyébként, ha csak a fele igaz lenne, amit itt írnak a nők, már rég lenne valakim. A saját lelküket nyugtatják csak a válaszaikkal. (Tisztelet a kivételnek)
2016. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es, többször volt már itt szó pl az Old Spice-os srácról, és őt is mindig lehúzzák hogy túl izmos, pedig az egy tipikus természetes, de tisztességesen kidolgozott alkat.
2016. szept. 7. 17:54
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Természetes?? Az a pasi fel van pumpálva :D

Számomra ilyesmi a sportos, nem kigyúrt: [link]

Látszik rajta, hogy valamit azért csinál, nem nyeszlett, de nem is felfújt izmai vannak.

Én ezt látom szexinek. Az ennél feltűnőbb izomzat nekem már túl sok.

2016. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Az miért hihetetlen, hogy egy nőnek ez nem elvárás? Nekem társ kell, nem pedig egy kieresedett fonott kalács... Ha a kettő együtt jár, az királyság, de ha nincs kigyúrt testalkat, hanem aputest és látja a fütyköst tükör nélkül, nekem az is teljesen megfelel.
2016. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Azt is tisztázhatnánk egyúttal, hogy az ide író nők a saját véleményüknek adnak hangot, nem az ország összes nőjének átfogó véleményét közvetítik.


Mi vagyunk 5-en barátnők, 5 féle ízlésvilággal megáldva különböző korosztályúak, eltérő szakmával, iskolai végzettséggel... tessék ebből kiindulni.

2016. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy Olds Spice reklámos pasi alatt melyikre gondolsz?

Ő egy picit sok, de még nem taszító: [link]

De ebben semmi természetes nincs, egyáltalán nem vonzó: [link]

2016. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
természetesen az elsőre gondoltam, nem Terry Crewsra, róla nyílván mindenki megmondja hogy egy kétlábon járó gyógyszertár.(tehát nem természetes)
2016. szept. 7. 18:11
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

3-as, a nagy pitsákat nyugtatom magam a válaszommal!


Elhiheted, hogy ezen a hiteltelen oldalon nem fogok azért kamuzni, hogy jó legyen a kis lelketeknek!

A hazugság meg távol áll tőlem, szóval én ha egyszer azt mondom, hogy nem jönnek be a kigyúrt testű pasik, akkor azt úgy is gondolom.

2016. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!