Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt párkapcsolatom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt párkapcsolatom, mert nincs bennem semmi különleges? 21/F

Figyelt kérdés
Valahogy nem akar összejönni a dolog. Nem mondanám, hogy rondaság miatt, vagy ilyesmi, csak egyszerűen úgy érzem, hogy nincs semmi különleges, csábító bennem. Tehát lányok, elmondanátok, hogy mi fogott meg a pasitokban, amiért épp őt választottátok?

2016. szept. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nyitott személyiség, humoros, kedves, figyelmes, odaadó, törődik a másikkal, nem egózik, mindenről nyitottan őszintén lehet vele beszélni, nem dohányzik, nem iszik alkoholt, szeret sportolni, úgy fogad el engem, ahogy vagyok, gondolkodásmódunk hasonló
2016. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gondolkodik klisékben. őszinte. sok minden érdekli.
2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapból tetszett és volt egy vonzó kisugárzása, ami miatt érdekelni kezdett. Aztán rendes volt velem, randin is kimutatta, hogy tényleg érdeklem, nem csak össze akart szedni valami csajt aki akad, humoros, laza, udvarias, bemutatott hamar a haverjainak, ők is jófejek voltak, gyakran találkoztunk, sosem volt bunkó, akármiről eldumálgattunk ami épp szóbajött, stb. Azóta lassan egy éve vagyunk együtt és azóta is ugyanolyan mint amilyennek megismertem. :)
2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok, mint amilyet az 1. leírt, aztán mégis leszar kb. mindenki. :D
2016. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekeltem, és nem csak azért, mert nő vagyok és éppen hajlandónak mutatkoztam, hanem mert tényleg, rám volt kíváncsi, ÉN érdekeltem, a személyem. Ez nagy szó volt akkoriban számomra, aki éppenséggel kilábalófélben volt egy nemtörődöm kapcsolatból. Aztán megismertem, és... A humorunk, világlátásunk egyezik, érdeklődési kör, tervek, ambíciók, minden azonos, ez egy elég komoly löketet adott nekünk. Ennél több kábé nem is kell. Mindemellett egy intelligens, törődő, nagyvonalú, őszinte emberről van szó, de nem azért, mert bármiben is extrém különleges lenne, hanem mert NEKEM különleges, és szerintem ez itt a kulcsszó. Kevés olyan ember van, aki tényleg valamiben különleges, kiemelkedő, akármi, de bármelyik átlagjóskának van valakije, aki számára ő a legegyedibb, a legkülönlegesebb valaki, és neked csak ezt az embert kell megtalálnod.
2016. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az érzelgősség pl sokaknak bejön. nem értem mi a problémád
2016. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!