Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejöhetek neki? Hogyan kerülhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Kondiból ismerek egy nőt, eleinte néhány alkalommal kérdezősködtem az edzésről, mintha nem tudnám. Aztán mostmár ha lát akkor mindig beszélünk pár szót, és mindig mosolyog.

de még csak ilyen általános dolgokról beszéltünk, ritkán látom pedig régóta tetszik már. Azt mondta hogy szórakozni, bulizni nem jár, csak haverokkal összeülnek valakinél, szóval ez a szál offos.

Facebookon bejelöltem, majd mikor visszaigazolt aztán arra rá pár hétre írtam neki, meg még néhány alkalommal, de az üzenetekre nem válaszolt, pedig fent szokott lenni, igaz nem reggeltől estig, de biztos hogy láthatta.



2016. szept. 8. 17:45
 1/1 Dreamer88 ***** válasza:

Ezt elég könnyen ki lehet deríteni.

Kérdezd meg töle, hogy kondizás után lenne kedve beülni valahova egy kávéra/sörre/teára/akármire elbeszélgetni egy kicsit.


Amúgy, ha (néha vagy mindig) ö kezdeményezik azokat a rövid beszélgetéseket akkor lehet valami ;)

2016. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!