Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék vele újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék vele újra levelező viszonyba?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem a neten egy 14 èves lányt. Akkor voltam 19... Naponta minimum 6 órát írkáltunk egymásnak aztán végül szinte egész nap. Annyira megkedveltük egymást, hogy megbeszéltük hogy mi bizony egymásé leszünk. 200km távolság volt... Nagyon szép volt minden, pedig soha sem találkoztunk.

Fél év után egyszer csak véget vetett az egésznek. Belefáradt. "Itt semmi sem valódi, mert ez csak net." Összekaptunk, aztán nem beszéltünk többet. (Én hetente, később már csak havonta írtam neki, de választ nem kaptam.) Közel két éve történt ez. A 2 év alatt néhányszor válaszolt 1-2 semleges üzit, aztán semmi.

Nekem a "szakítása" után lett egy barátnőm, akit mindennél jobban szeretek. Azóta kiderítettem hogy a lánynak is lett valakije.

Viszont 2 év után is szomorú vagyok, hogy kilépett az életemből. Nem akarok tőle már kapcsolatot. Szimplán csak hiányzik. Jó volna, ha része lenne az életemnek mint barát. Nem bírom elfelejteni.

Ezt neki is megírtam, de válaszra se méltat. Mai napig nem tudom felfogni, hogy miért lépett le így.

Hiányzik...


2016. aug. 31. 19:36
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Hol?

Tuti megkapta az üzenetet?

2016. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg... Néha előfordul félévente, hogy ír egy szót.. :/
2016. aug. 31. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha nem tartjatok a kapcsolatot. A tenyleges kapcsolatotok serulme. A te baratnod se viselne el es a lany baratja sem.
2016. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te szeretsz szenvedni... Hagyd az egészet, fájdalmat okoztál a csajszinak, nem akarja újraélni, neked meg 2év sem volt elég, h ezt feldolgozd... Engedd el, csak nevetségessé teszed magad így.
2016. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az milyán már hogy a 14 éves kiscsaj előbb rájött arra, hogy semmi értelme annak amit csináltok. :D
2016. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Segítsetek! Nem bírom már. 2 éve rágódom rajta szinte minden nap... Nem érzek plátói szerelmet. Csak nagyon hiányzik. Annyira aranyos volt és okos. Nem bírom kitörölni az életemből.
2016. szept. 2. 18:54
 7/8 A kérdező kommentje:

Megtudtam hogy fél éve nem kapja meg az üzeneteimet..

Már a maradék tiszteletét is elvesztettem, mert szétaláztam magam. Túl kétségbeesetten ragaszkodtam. Csak nem akartam elveszíteni, de én ugyanaz az ember vagyok akit kedvelt. Az a mélyérzésű ember. Nem vagyok egy zavarodott görény..

2016. nov. 15. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, ha meg akarod tartani a barátnôdet ne akarj ezzel a lánnyal kapcsolatba lépni.

Ha az én párom lennél, azonnal szakítanék veled.

2016. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!