Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfinak könnyebb párt találni, ha a nálánál több évvel fiatalabb lányoknál próbálkozik?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem a saját korosztályában, meg az 1-2 évvel fiatalabbaknál próbálkozik, hanem a nálánál 4-5 évvel fiatalabb lányoknál. (Illetve korfüggő, egy idősebb férfinél nyilván ezek a korkülönbségek nagyobbak.)


Pl. saját példámnál, nekem 20 éves srácként nagyobb-e az esélyem, ha nem a 18-20 éves lányoknál próbálkozom be, hanem a 15-17 éveseknél?



2016. szept. 9. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de csak ha nálánál!!
2016. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de mit akarsz egy 15 éves kislánytól?
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb.
2016. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 19 évesen volt 14 éves barátnőm, és teljesen jól megvoltunk, nem a korkülönbség vagy az érettség miatt lett vége.
2016. szept. 9. 13:45
 5/11 Dreamer88 ***** válasza:
69%

Nagyobb mert az ennyire fiatal csaj szívesen vagánykodik azzal, hogy neki felnött meg komoly pasija van.


Viszont azt ne várd el tölük hogy ugyanolyan érettek legyenek mint a korodbeliek.


Most öszintén, mennyire lehetne komoly egy kapcsolat egy 15 éves lánnyal?

2016. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ba.szni akarsz, akkor persze, bárhol találsz olyan naiv kislányt, akit fel tudsz szedni.


De azt azért kalkuláld bele, hogy te sem leszel fiatalabb, és ennek több hátulütője is van.

1. 25 évesen már kifejezetten kínos lesz egy 15 éves barátnő.

2. 30 évesen már inkább 20 éveseknél kéne próbálkozni, ha csak nem akarod, hogy pedofilnak bélyegezzen mindenki. Igen ám, de náluk úgy nagyjából 17-től 70 éves korig mindenki próbálkozik, igencsak nagy a verseny.

3. 35 fölött szembesülni fogsz vele, hogy te is öregszel, és már nem rúghatsz labdába egy 25 éves bikával szemben, és nemes egyszerűséggel túl öreg leszel egy fiatalabb lányhoz, nőhöz.


20 évesen ez még nem fog érdekelni, tudom.

De mondjuk ha az én 15 éves lányom környékeznéd meg, lehet hogy a farkad nélkül maradnál.

2016. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 értelemszerűen ahogy idősödnék, úgy tolódna feljebb a korhatár is, vagy 30 évesen nyilván nem kezdenék 15 évesekkel, hanem mondjuk ott olyan 22 lenne az alsó határ, vagy így értettem.
2016. szept. 9. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz semmivel sem több esélyed a 20-as korosztálynál, mint most. Elvégre te sem változol sokat, és őket is ugyanennyien fogják ostromolni, mint most.
2016. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz ki valakit, aki tetszik úgy 17 fölött inkább, és hajts rá. A párkeresés nem tippmix, hosszú távon csak azzal fog működni, akivel nagyon egymáshoz valók vagytok, és nem azzal, aki nem küld el 10 perc után a búsba, csak 30 perc után.
2016. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!