Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Szakítás után mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítás után mennyi idő mire új párt kerestek? Vagy ha egy számotokra minimálisan szimpatikus srác próbálkozik nálatok engedtek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy szakítottam a barátnőmmel és vissza akarom őt szerezni,és tudom hogy elég változó hogy kinél mennyi idő kell elteljen mire új kapcsolatba lép,de azért jó lenne tudni hogy nagyjából "mennyi idő áll rendelkezésre".Nem az a fajta lány aki bárkivel összejön..sőt.De azért aggódok gondolom értitek :/

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2015. szept. 24. 14:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg szeret nem néz más után egy jó darabig.De van olyan lány is aki már csak bosszúból is megteszi :( azt meg neked kell tudnod hogy ő melyik.
2015. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez attól függ mennyire szerettem az illetőt :) Én minden szakításom után egyből kerestem mást, mert magam alatt voltam és nem akartam egyedül lenni. Ez lehet hülyeség de nálam ez volt
2015. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!