Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan akivel megtörtén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akivel megtörtént az, hogy évekkel később összejött a középiskolai szerelmével?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mint akár a filmekben is, hogy a évekig szerelmesek voltatok egy osztálytársatokba, de az semmibe nézett, vagy nem viszonozta az érzelmeiteket, de aztán évekkel késöbb találkoztatok és összejötettek?
2016. szept. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan volt h altalanos iskolai osztalytarssal akivel ultaltuk egymast lefekudtem 10 vagy tobb evvel kesobb, egyejes es ennyi:-)


Olyan volt h a 13 eves kori nagy szerelmem aki folyton atnezett rajtam megkornyekezett amikor 24 lettem de elkuldtem:-)Szoval vannak ilyenek kerdes h akarsz e a lehetoseggel elni vagy sem?:-)

2016. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összejönni nem jöttünk össze, de egy szép estét eltöltöttünk együtt.
2016. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert középiskola óta sokat változtam és ma már nem tudnék szerelmes lenni belé, mert egyszerűen változtak az elvárásaim.
2016. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen! :)


14 évesen szerettem bele, semmibe nézett. Aztán leérettségizett és évekig nem láttam, de sosem felejtettem el. Összejöttem pasikkal, de senki sem tudta feledtetni.

Aztán egy buliban találkoztam egy haverjával és összebarátkoztunk (a haver a mai napig is nagyon jó barátunk).

Sokat mentünk együtt bulizni, míg végül eljött a srác is, aki évekig rám se volt hajlandó nézni. Még 3x találkoztunk így buliban páran, aztán elkérte a számomat ès másnap felhívott, hogy találkozzunk.

Találkoztunk, haverok lettünk és rá 1 hónapra összejöttünk. :)


Fél év után összeköltöztünk és most ünnepeltük a 11.èvfordulónkat.

Szóval LÉTEZIK!!!! :)


Az igaz, hogy mindketten sokat változtunk a középsuli óta, de lehet pont ez a változás kellett ahhoz, hogy összejöjjünk.

2016. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!