Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtént már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel, hogy összejött a főnöknőjével (azaz fel bírta szedni)?

Figyelt kérdés

Nemrég mentem új munkahelyre és kb olyan 32-33 év körül van az egyik irodista (mérnök) nőci a cégnél.

Engem egyszerű gépkezelőnek vettek fel betanított munkára.

Mindig ha találkozunk a folyosón egy köszönésre (semmi több, mert teljesen másik helységben dolgozik és megy is a dolgára) akkor mindig mosolyog a szemembe. Lehet ez semmit nem jelent. Mindenesetre mikor körbe vezette a kezdő csoportunkat az első napon én beszéltem vele a legtöbbet. Míg a többiek csak némán követtek minket. :) Így hát megjegyzett magának gondolom, mert utána már a teljes nevemet is fejből tudta.

Szerintetek lehetséges, hogy felszedjem?

Volt már erre valaha példa, hogy az ember egyszerű beosztottként felszedje a főnöknőjét?

27 F



2014. jan. 14. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kettővel találkoztam. Előbb igyál egy fröccsöt, csak akkor olvasd tovább. Az egyik alkalmazott (nő) felszedte a főnökét és elmentek nyaralni, boldogan élnek és felvettek a csaj mellé egy másik munkaerőt (szigorúan ffi) és élik a napjaikat 20 év korkülönbséggel. (idő és pénz kérdése...)


A másik esetben rendkívüli felmondás lett a vége még a próbaidő alatt...


A próbaidőt azért várd meg:)

2014. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ok hogy a főnök férfi (az idősebb) felszedi a beosztott nőt. A szüleim is így jöttek össze.


No de fordított esetben mi a helyzet? Nem véletlen írtam főnöknőt. :)

No ja a próbaidő, az még odébb van.

2014. jan. 14. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a másik eset volt:))

Bár az egy nagyobb iroda volt, kis bájgúnár vs pitbull nő. Ott erősebben nyomult a nő, én csak 2 hónapig dolgoztam velük külsősként (azaz együttműködő partnerként, nem beosztottként) de a pletyka és a szerződések csak annyit láttattak, hogy volt-nincs kapcsolattartó, eltűnt a Jenő. Márpedig próbaidő alatt. Ingyen qki megvolt, túlóra szintén:)


Eszed ne veszítsd el!

2014. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!