Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs olyan szingli lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan szingli lány, aki csinos, kedves és szexi? És természetesen 20-25 év közötti, hátha szerencsére találok majd.28/F

Figyelt kérdés
Szőke, barna hajukra bukok, de amúgy meg lényegtelen. Akár egyéjszakás kalandot vagy állandó partnert, teljesen mindegy. Amúgy nem emlékszem mikor volt nekem legutoljára barátnőm.
2016. szept. 11. 20:13
 1/10 Dreamer88 ***** válasza:
79%

Igen, mert a nők biztos a lábaid elé vetik magukat csak azért mert itt kéred őket...


Még a legnagyobb csajmágnesnek is tennie kell valamit azért hogy megkapja a nőket. Komolyan azt hiszed hogy csak így találsz valakit?

2016. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, mert jóképű srác vagyok. Nem egy ronda.
2016. szept. 11. 20:24
 3/10 Dreamer88 ***** válasza:

Ha jóképű vagy akkor gratulálok, kicsit könnyebb lesz felkelteni a nők érdeklődését.


Utána viszont még ugyanúgy fenn kell tartanod azt az érdeklődést a személyiségeddel.

2016. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a kinézeteden felül mást is felmutatni,tied a pálya
2016. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akikkel velük találkoztam, mind foglaltak voltak. Nem tehetek róla, hogy szingli vagyok.
2016. szept. 11. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiatal, kedves és szexi? Ön ebből kettőt választhat. =D
2016. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4/6-os nak írom, hogy igen képes vagyok felmutatni magam.
2016. szept. 11. 20:35
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os nak válaszolok, hogy minden első benyomás fontos.
2016. szept. 11. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
És mit tudsz felmutatni?Pl. valami szakmában valamilyen szinten kiemelkedő vagy vagy érdekel valami téma-a kocsik meg az ismerkedés nem ér-?
2016. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-esnek: Tudok vicces, kedves lenni. Az ismerkedés nálam természetes dolog, lazán elvinném programokra, bárhova. Nem kell túl multimilliárdosnak lenni. Amúgy is dolgozok nap, mint nap.
2016. szept. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!