Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a személyes tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a személyes tapasztalatotok, a 25-30 közötti szingli nők főleg már férjet keresnek, komoly kapcsolatot vagy ez nem általános?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég vegyes.

Nagy részben 3 félét ismerek, hallok, 1-ik aki 25 éves koráig szeretne 2-3 gyereket, a legritkább aki először dolgozni akar aztán majd gyerek és nem baj ha az 30-32 éves koráig kitolódik, és van amelyiknek esze álgában sincs gyereket szülni.

2016. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megértem őket teljes mértékben. Egy férfi 60 éves koráig csinálhat gyereket,de egy nőnek 30 éves koráig szülnie kell mert utána kockázatok vannak. E-tekintetben náluk ketyeg a biológiai óra,és akkor már komoly kapcsolat jöhet csak szóba. Én még benne is lennék,ha a nő számomra bejön. Én se negyven éves koromra akarok apa lenni :D


28F

2016. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Engem az elmúlt durván két-három évben két 30-hoz közeli egyedülálló nő is megkörnyékezett, akik valamilyen úton-módon az ismerőseim ismerőseinek az ismerősei. Az első pillanattól kezdve gyanakodtam, hogy mi ez a határozott, szinte már-már tolakodó "nyomulás". Nem jutottunk el az első randiig sem, hála a jó égnek, és láss csodát, alig egy év múlva már hatalmas pocakkal pillantottam meg őket a belvárosban. Szeretném azt gondolni, hogy egy férfit láttak bennem, és nem egy spermadonort, de nem megy. :D
2016. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"3" reagálva.....

Örülj neki ha csak spermadonort láttak benned, mert a dörzsöltebbje inkább szponzort keres születendő gyermekének. Tudnék neked mesélni szaftos történeteket. A magyar jogrendet meg inkább ne is emlegessük.....

37F

2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Hasonlót én is tudok mondani amit a 3-as mondott 2 csajt is ismertem az 1 remélte h talál valakit akivel gyereket vállalhat pedig asszem csak 20 volt.

A másik 33 asszem és ö is kényszeresen keresne egy férjet. Szerencsére egyikhez se volt több közöm az ismerős kategóriánál.


Am nekem spec volt csaj aki felajánlkozott kapcsra de én otthagytam hasonlóan a 4-eshez én is tudom mire megy ki a játék nem pláne így 27 évesen. Kollégáim is kérdezték h mér nincs nőd ?


Válasz: Nekem ez nem hiányzik.

Szexre meg ott vannak a hivatalos leányzók. Persze mindenki maga dönt. Szerintem a kapcsolatosdi egy rohadt drága játék. Szexre felesleges mert pláne a lány okán könnyen becsatlakozhatsz az "üdv a nem kívánt gyerekesek klubjában" c 20 éves elfoglaltságba.


A pénzt viszi időt viszi, beszélgetni meg tudok a tesómmal is.

Szóval igen valamilyen szintem általános.

2016. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:

A hármas és ötös válaszolók tök jól leírták.Jól látják ezeket a párkapcsolati helyzeteket.

Én lassan 2 éve vagyok szingli és ritkán gondolok arra,hogy kéne ismételten egy párkapcsolat.Egyébként előtte volt egy viszonylag hosszú párkapcsolatom,de a csaj elhagyott váratlanul.Tehát volt rá okom,miután erre az elhatározásra jutottam,hogy most elvagyok így is.

Gyerekem szerencsére nincsen.

Mai világban amúgy nagyon meg kell gondolni,hogy kivel jön össze az ember.(Nehogy szétmenés,vagy becsúszott gyerek legyen belőle.)


28/F

2016. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőknél 35 év felett kozkàzatos a gyerekvàllalàs,férfiaknàl 40 felett.

Az ismerőseim többsége komoly kapcsolatot akar,de gyerekre kevesen vàgynak még.

2016. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!