Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ciki ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ciki ha egy férfi nem mer oda menni hozzátok ismerkedni? És inkább nem tesz semmit még ha zavarja is. Az is ciki ha a köszönésen nem tud mondani semmit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:27
1 2 3
 1/27 Dreamer88 ***** válasza:
79%

Ugyan én magam is ilyen vagyok de mégis hogy tudjon bármit is elképzelni egy ilyen nyuszival egy nő?


Úgyhogy igen, szerintem ciki.


28F


u.i.: tudom hogy nők véleményére vagy kíváncsi, de attól még megmondtam mit gondolok :P

2016. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem ciki, csak esélytelen.


Tudod, mint Móricka, aki nyerni akart a lottón, és minden nap imádkozott Istenhez, hogy add, Uram, hogy nyerjek a lottón. Aztán egy idő után az Úr visszaszólt. Rendben, Móriczka, de akkor vegyél már egy lottószelvényt.

2016. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

- Szia!

- Szia!

- ...

- Ismerjük egymást valahonnan?

- ...

- Jól vagy?

- ...

- Hahó! Hallasz engem?

- ...

- Ne haragudj, nekem most mennem kell.

- ...



Nem, egyáltalán nem kínos.

2016. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ciki, mert senki se akar egy gyáva félős nyuszival együtt lenni, aki még arra se képes, hogy megszólítson egy nőt! Ha már itt ennyire töketlen vagy, akkor mi lesz később, amikor valódi problémák merülnek fel?
2016. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, milyen családfő lesz majd belőled? 28N
2016. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy lesz belölem családfő,kevés rámaz esély.
2016. szept. 11. 20:41
 7/27 anonim ***** válasza:
5%
Cikinek nem ciki (na jó, az, amit az egyik válaszoló leírt, az valóban kínos), de meglehetősen kontraproduktív. Kérdező (és első válaszoló), szedjétek össze magatokat, nehogy már ilyen nyuszik legyetek. A nők is emberek, nem fogja senki leharapni a fejeteket, csak mert hozzászóltok. Nem marslakók vagyunk, teljesen valid dolog, hogy valaki ismerkedni szeretne.
2016. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
#5 semmilyen, vagy elnyomott, papucs, pincsikutya, aki úgy ugrál, ahogy a nő fütyül..az ilyeneket szokták kihasználni a nők és más gyerekét felneveltetni vele.
2016. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Nem ciki, de ha ennyire mulya, akkor kb esélytelen, hogy összejöjjek vele. Valószínűleg nem is tudnám, hogy akar valamit, ha beszélgetni se tud velem.
2016. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Egy megoldás van, gyakorlás. Gyakoroljatok lányokkal beszélgetni, melóban vagy valahol. Keressetek neten ismerősöket, nem randizás céljából, hanem csak beszélgetni, megismerni a lányok gondolkodását. Ezután könnyebben fog menni. 30f
2016. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!