Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves nők hol tudnak komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves nők hol tudnak komoly kapcsolatban gondolkodó férfit találni? Van esetleg 50+ társkereső?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Google: www.kezcsok.hu
2016. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dreamer88 ***** válasza:

Netes társkeresők.


Édesanyám a love.hu-n találta meg a párját és már 5 éve együtt is vannak.

2016. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2016. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" Ne keress 38-as cipőboltot. Minden társkeresőn vannak 50-es emberek. Persze ezt te is tudod. Arra gondolsz innen majd rád ír a nagy ő? Ennyire nagy kihívás egy társkeresőn befizetni 3000 forintot, hogy te írhass? Én pl. 50-es vagyok. Egyedül élek, de távol tőled. Más férfiak nevében nem nyilatkozhatom, de nekem néhány hónap kapcsolat után minden nő az agyamra megy. Leginkább a csórósága és az elvárt színvonal közötti szakadék miatt. miatt. A feleségemmel lehúztam 20 évet a kölkök miatt.

Azóta csak alkalmi kapcsolatok, amiből mindig kifarolok néhány hónap után."


Kedves privi küldő 6Sándor!

Akkor valamit tisztázzunk!

1--Igen,tudom,hogy minden oldalon vannak 50-es társkeresők,de valamiért engem mindig a fiatalok találnak meg!

2--Nem volt olyan elképzelésem,hogy itt ír rám a nagy Ő! Ezt több okból ki is zárnám!

3--Azt,hogy Te 50-es vagy ,elhiszem Neked,bár nem kérdeztem és így olyan,mintha Te akarnál itt ismerkedni! De azt,hogy távol élsz Tőlem melyik magánhangzómból szűrted le? Vagy talán 6.megérzés?

4--Elég komoly bibike lehet,ha Te mindig csóró és színvonal alatti nőket fogsz ki! Talán nem óhajtanak Rád költeni?

5--Tudod,Nálam már ez egy rossz pont,hogy valaki "kölkezi" a saját gyerekét! Lehet buta vagyok,de kölykei az állatoknak van,Én legalábbis így tanultam!

6-- Az,hogy csak alkalmi kapcsolataid vannak és abból is egy-kettő kifarolsz,ez Téged minősít ! Egyszerűen alkalmatlan vagy egy párkapcsolatra!


Végezetül:Köszi ezt a rövid kis bemutatkozást,sok minden megtudható belőle a személyiségedről! Tanácsolom

Neked,legközelebb ha ismerkedsz,tájékoztasd a hölgyet az anyagi elképzelésedről és tisztázd,milyen elvárásaid vannak! Talán akkor nem hülyíted feleslegesen a nőt semeddig! Good luck! :)


A többieknek köszönöm,csak a Love.hu ismertem.

2016. szept. 12. 22:58
 5/8 anonim válasza:
Menj be egy bordélyba!
2016. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kováts Miksa : Te is odajársz és onnan tudod,hogy ott lehet ismerkedni? Te sem normális,komoly kapcsolatban gondolkodol ezek szerint!
2016. szept. 26. 08:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Talpra esett csajszi vagy, tetszettek a beszólásaid. :-)


Ezzel a stílussal már biztos nem vagy egyedül, vagy hamar találsz valakit.

2016. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az! :) Mindenáron nem is akarok! :)
2016. nov. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!