Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy átlagos ferfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy átlagos ferfi az interneten nagyobb sikereket érhet el nem társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon egy átlagos férfinek esélye sincs.

Csomó levelet kap egy nő ott. Nagyon nagy a választék egy átlagos nőnek is.

Viszont olyan oldalon ahol nem kimondottan társkeresési a cél nagyobb esély lehet.

Pl fórumokon, internetes játékokon, chat oldalakon, de akár itt is.

Ilyen oldalakra esetleg felnéz egyszer egy szingli nő aztán lehet máskor nem is lesz rajta. Így nagyobb az esély hogy csak veled beszél.


Pl: én egyszer egy kapcsolat egy chat oldalról jött össze. A lány csak akkor nézett fel kíváncsiság miatt aztán véletlenül ráírtam, interneten ő nem szokott ismerkedni de valahogy köztünk kialakult valami viszont mivel nincs rajta az interneten így nincs 1000 másik férfi szinte csak én voltam neki- ja és nem is az elsődleges célja volt az ismerkedés így szép nyugodtan tudtunk haladni


2016. szept. 11. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
"Csomó levelet kap egy nő ott." - Igen, naponta törölgetem a rendszer automata üzeneteit...
2016. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a kockás hasú pasik már nagyon unalmasak és amilyen sablon a testük, olyan sablon az ismerkedési stílusuk és kapcsolatban a "probléma"megoldó tehetségük is. Lehet ezt általánosításnak is venni, de aki a kockás hasát mutatja a profilfotókon, az ugyanaz a sablon.
2016. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki azt mutatja, amiről úgy gondolja, hogy mrg kell mutatnia, mert ezek az értékei. Ezért vannak tele a társkereső oldalak seggekkel és mellekkel. A Tindert töltöttem le pár napja. Úgy nyomom az X-et, hogy már füstöl.

Csoda, hogy néhány csaj számlaszámot és lakcímet nem mellékel az instagtam profilja mellé.

2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Mindenképpen, mivel társkeresőn egyetlen nő sem fog visszaírni, ha nem nézel ki tökéletesen.
2016. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Egy átlagos férfinek sehol nincs esélye.
2016. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
kocsmában pár ital után megszépül minden átlagos pasi :)
2016. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos férfinak semmi esélye, egyetlen nő sem fog visszaírni neki (kivéve ha kőgazdag).
2016. szept. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!