Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Élőben nem megy az ismerkedés, ezért neten próbálkozok, de itt sem vagyok sikeres. Volt olyan, hogy rámírt egy lány ismerkedési célból, de cseszett válaszolni. Volt olyan is akivel jól elbeszélgettem, majd minden további nélkül lelépett. Kerültem olyan helyzetbe is, hogy vallásos lánnyal leveleztem. Neki alapfeltétel volt, hogy a párja is higgyen istenben...hozzáteszem, engem nem zavart az, hogy ő keresztény volt. Basszus, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :(
2016. szept. 12. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Édesapád nem tanított meg hogy kell csajozni? (most vicc nélkül)
2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Biztos sokan vannak még ilyenek.


Hogy miért? Fingom sincs.

2016. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 éves korom óta nem láttam, de nem szomorkodok, mert egy alkoholista féreg volt.
2016. szept. 12. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jon ossze semmi azota, hogy az elso kapcsolatomnak vege lett. De nem neveznem magam szerencsetlennek, te se gondold magad annak! Eljon majd a mi idonk is!
2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Úgy legyen!
2016. szept. 12. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, én is ilyen voltam. Aztán megváltoztam. Nem volt aki megtanítsa hogy kell bánni a nőkkel (jó értelemben), hogyan lehetek vonzó úgy, hogy közben azért magamat adom, meg egy rakat személyiségfejlesztés. Pár éve jutottam el a fordulópontra, mikor ráeszméltem, hogy ahogy az egyik kommentelő is írta, az "eljön majd a mi időnk is" egy nagyon szép gondolat, csak éppen semmi valóságalapja sincs, a sült galamb nem fog a számba repülni.


Még mindig van hova fejlődnöm, de ég és föld a különbség.


33F

2016. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem se megy 27 évesen,szerintem sose lesz csajom 😕
2016. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 28 évesen vagyok így. Bár nekem volt kapcsolatom, de az utolsó teljesen szét cseszett lelkileg, már semmi sem érdekel.
2016. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Basszus, többen vagyunk magányosak, mint gondoltam. :(
2016. szept. 15. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy is csak egy dolog érdekel. Meg akarok halni! Remélem minél hamarabb teljesül a kérésem. Elegem van már ebből a világból. A nőkből és úgy mindenből, de magamból pláne.

Túlzottan is megőrültem már és nem vágyok semmire, csak jó mélyre kerülnék már a föld alá!

2016. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!