Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másban is úgy van vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másban is úgy van vele, hogy könnyen el lehet érni nála, hogy meghaljon benne totálisan egy emberi kapcsolat?

Figyelt kérdés
pl megsért nagyon a párod, vagy beszól valami olyat, vagy nem tudom.. megaláz pl
2016. szept. 13. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én belül "halott" vagyok, így csak arról tudnék mesélni. Egy 2 lábon járó hulla vagyok. Remélem lassan megdögök, rámférne.
2016. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ha valakiben erősen csalódom, nagyon gyorsan el tudok hidegülni tőle.

Ez nem haragtartás, ilyenkor nem haragszom, hanem csak simán nem érdekel az illető.

2016. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!