Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudnék tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék tartós kapcsolatra vágyó férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok egy ideje már egyedülálló és vágyom egy tartalmas, komolyabb kapcsolatra, de nem igazán tudom hol és hogyan találhatnám meg a megfelelőt... A környezetemben, baráti körömben nincs jelölt, a netes és szórakozóhelyen történő ismerkedést is probáltam már de az a tapasztalatom hogy itt leginkább szexpartnert keresnek a férfiak:/ kérlek adjatok ötleteket, tanácsokat! Köszönöm! :)

2015. szept. 16. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ties az 1 milliomodik ilyen kérdés! Gratulálunk!

Cserébe újra elmondjuk a választ!

A válasz: Mindenhol, és sehol sem.

2015. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, tudom hogy rengetegen küzdenek ugyanezzel a problémával, és hogy nincs rá tökéletes megoldás, de azért bízom benne, hogy valaki tud valami praktikát ajánlani ami segít
2015. szept. 16. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt?

Velem? ;)

2015. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos sehol sem,nincsenek ilyen férfiak!

Mert a férfiak többsége csak kalandvágyó,és szexpartner lehet!

2015. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Ezt azért cáfolnám!
2015. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak és az előtte lévőt lepontozóknak üzenem: hallottatok már a szarkazmusról?
2015. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4es nembiztos. mert vagyunk egy páran akiket a kérdés kiirója keres.
2015. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalakon is vannak férfiak akik szintén komoly kapcsolatot szeretnének nem egy-két numerát.

Gyorsan ki lehet szűrni aki csak a szexre megy.

Türelem és kitartás kell a keresgéléshez.

De te még nagyon fiatal vagy!

F40+

2015. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak én férfi vagyok és 37. Egész életemben egy komoly kapcsolatra vágytam, de azt kell mondjam, hogy nőben is csodaszám megy az, aki becsületes és komoly kapcsolatot keres.
2015. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Főleg az utóbbi években én is ezt tapasztaltam.

Több volt már a kapcsolatban lévő nő az oldalakon mint az egyedülálló.

8-as

2015. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!